damakier1
30.10.08, 19:29
Słyszałam dziś w radiu pana Śniadka, który mówił, że związek nie
zgodzi się na odebranie przywileju wcześniejszych emerytur i
emerytur pomostowych.
Wiadomo, że utrzymanie tych przywilejów zwiększy kwoty, jakie na te
emerytury będą musieli oddać pracujący. Związek zawodowy z założenia
powinien pilnować interesów pracowniczych, a więc powinien dążyć do
ograniczenia uprawnień do wcześniejszych emerytur, a nie protestować
przeciw temu. Gdzie tu logika?