Dodaj do ulubionych

Lato nad Bałtykiem? Miejsc zostało niewiele

11.04.09, 23:43
Bałtyk jest trendy od dawna, szczególnie wśród Niemców, dotychczasowy kurs
jednak zniechęcał ich do polskiego Wybrzeża, jeżdzili do niemieckich,
litewskich, łotewskich miejscowości, w tym roku wyglada że bedzie to powrót
nad polskie Wybrzeże. Branża trochę zarobi, ale bez przesady bo to turysta
"cost oriented" z wężem w kieszeni, ale solidny, na dłuższą metę bardzo opłacalny.
Obserwuj wątek
    • Gość: zniechecony Lato nad Bałtykiem? Miejsc zostało niewiele IP: *.adsl.alicedsl.de 12.04.09, 02:24
      eeeee taaaam piern..enie o Szopenie
      kazdy kto byl (po wielogodzinnej podrozy z narazeniem zycia przez nasze slynne
      "autostrady")nad naszym polskim zimnym morzem,wymokl cialo w czasie wspanialej
      deszczowej aury w pos-FWPowskim baraczku z koslawymi "meblami" z epoki poznego
      Gierka,bedac oskubanym do cna z powodu idiotycznie wysokich cen w spozywczym o
      gastronomii nie wspomne,karmiony chlamem jesli zaplacil z
      tzw."jedzeniem",zabawiajac sie wieczorami w napredce skleconych namiotach z
      tzw.zapleczem oraz "kultura" w postaci bluzgajacych i rzygajacych rodakow ,hord
      nowobogackich i lansujacych sie na deptaku malolatow itez bluzgajacych co
      drugie a nawet co pierwsze slowo,bedzie jednak decydowal sie na bezproblemowy
      lot do np tunezji turcji czy egiptu,wspaniala pogode ,niskie ceny(jesli umie
      sie targowac)nie pyszczaca obsluge w sklepie i w ogole ....u nas czuje sie jak
      stonka ktora ma byc oskubana z forsy na kazdym kroku.Za granica czuje sie jak
      prawdziwy wczasowicz.Nie musze tluc sie 10 godzin w jedna strone ,wydawac sie na
      benzyne a i dupsko wraz bagazem dostarcza do hotelu.

      A ze miejsc juz nie ma to nieprawda ,moj kolega wlasciciel ponad 500 miejsc nad
      samym morzem o to z dofinansowaniem ,dwoi sie i troi aby chociaz w polowie sie
      sprzedac !
      • Gość: olek_filipinczyk Re: Lato nad Bałtykiem? Miejsc zostało niewiele IP: 193.33.174.* 13.04.09, 12:09
        :) a ja mam 10 godzin jak jadę na noc. Na dzień zdarzyło mi się 13 godzin (80%
        trasy jedynką). Dodam że ostatnio przerzuciłem się na Chorwację :)- nie wiem
        kiedy wrócę nad bałtyk.
      • Gość: Grodek Re: Lato nad Bałtykiem? Miejsc zostało niewiele IP: *.merinet.pl 13.04.09, 12:55
        zniechecony - 100% zgoda.
        Dodałbym jeszcze tylko to, że standart polskich kwater nijak ma się
        do 4* i 5* hoteli nawet w Tunezji.
        Największą paranoją jest to, że ludzie porównują śmierdzącą kwaterę
        prywatną w PL do hotelu nad Morzem Śródziemnym i mówią, że jest
        taniej.
        A g... taniej. Porównajcie 4* hotel w PL do 5* w Turcji i zobaczymy
        jak wam taniej wyjdzie...
    • Gość: PEWU Lato nad Bałtykiem? Miejsc zostało niewiele IP: *.szczecin.mm.pl 12.04.09, 10:47
      PLUSY I MINUSY ODPOCZYNKU NAD BAŁTYKIEM:

      + blisko
      + polskie kobiety

      - syf brud malaria
      - brak jakichkolwiek atrakcji w czasie deszczu
      - brak toalet i miejsc parkingowych
      - drożyzna, drożyzna i jeszcze raz drożyzna
      - niewyobrażalne tłumy ludzi w sezonie
      - brak bazy noclegowej z prawdziwego zdarzenia
      - brak autostrad czyli brak dojazdu do kurortu
      - niewyobrażalne chamstwo i pijaństwo rodaków
      - jedzenie tylko i wyłącznie typu fast-food
      - brak kontroli przy zakazie wprowadzania psów na plażę
      oraz puszczania głośno muzyki

      Sami zdecydujcie czy warto
      • Gość: majkel Re: Lato nad Bałtykiem? Miejsc zostało niewiele IP: 79.97.84.* 13.04.09, 11:42
        > PLUSY I MINUSY ODPOCZYNKU NAD BAŁTYKIEM:
        >
        > + blisko

        chlopczyku rusz glowa, polska to duzy kraj i nie wszyscy mieszkaja w szczecinie
        , np poludniowej polski 700 km to nie tak wcale blisko
        • Gość: Cybek Re: Lato nad Bałtykiem? Miejsc zostało niewiele IP: *.cityconnect.pl 13.04.09, 12:01
          z Krakowa pojazdem wlasnym do Chorwacji czy Sloweni jest niewiel
          dalej niz nad Bałtyk. A z Zakopca w linii prostej do Rozewia i do
          Rijeki (Chorwacja) jest tyle samo km (ok 620 km w linii prostej).Co
          do dojazdu autostradami, popatrzcie sami na mape ;)
        • Gość: PEWU Re: Lato nad Bałtykiem? Miejsc zostało niewiele IP: *.szczecin.mm.pl 13.04.09, 21:09
          Chłopczyku? Hehehe
          Wiesz, nie dla każdego daleko to 700 km. Ty najwyraźniej nigdy nie wytknąłeś
          nosa ze swojej izby, no chyba że do sąsiedniej wsi. No to i nad Bałtyk ci daleko.
    • Gość: brodacz Lato nad Bałtykiem? Miejsc zostało niewiele IP: *.ghnet.pl 12.04.09, 11:25
      www.bosanoga.pl
      6 osobowe domki nad morzem (5 minut spacerkiem do jednej z najpiękniejszych
      plaż na wybrzeżu). cena ok 300zł za dobę 6 osobowego domku - wychodzi 50zł za
      łebka - czy to drogo - niekoniecznie. miejsce jest fajne, plaża szeroka, jasny
      piasek, rzeka (słodka woda) wpływająca do morza - dzieci mogą się kąpać w rzece...
      byliśmy kilka dni z 2 dzieci, super.

      są jeszcze miejsca na sierpień. działa tez poza sezonem
      • Gość: majkel Re: Lato nad Bałtykiem? Miejsc zostało niewiele IP: 79.97.84.* 13.04.09, 12:42
        > 6 osobowe domki nad morzem (5 minut spacerkiem do jednej z najpiękniejszych
        > plaż na wybrzeżu). cena ok 300zł za dobę 6 osobowego domku - wychodzi 50zł za
        > łebka - czy to drogo - niekonieczni

        niektorzy lubia polskie morze no i spoko
        ale zeby to jakos strasznie tanio bylo to bym nie powiedzial
        np.bulgaria czy krym mozna znalezc cos w podobnej cenie nawet czasem taniej
        wiec
    • Gość: TeDeK Lato nad Bałtykiem? Miejsc zostało niewiele IP: 82.160.207.* 13.04.09, 10:40
      Od dawna unikam wypoczynku nad polskim morzem.Brak atrakcji, koszmarny dojazd w
      sezonie (zakorkowana 1-dynka), drogie noclegi, drogi tzw. wyszynk i ... NIEPEWNA
      POGODA.
      Teraz jade do Tunezji za 1000 zł na 8 dni z pelnym wyzywieniem i zakwaterowaniem
      w hotelu.DO tego gratis baseny i morze srodziemne z gwarantowana pogoda.
      W zeszlym roku bylem na Costa Brava gdzie 6-osobowy apartament z dwiema
      lazienkami (a wiec idealny dla rodziny) kosztowal w czerwcu ok.70 euro za 1
      dzien.To daje ok.300 zł za 6 osob=50 zł na osobe a wiec tyle ile nad polskim
      morzem,a pogoda i miejscowe atrakcje BAJKA!
      Polak to nie jest NIEMIEC z wypchana kasa I JAK DALEJ BEDA SIE POLSKIE
      NADMORSKIE MIASTECZKA NASTAWIAC NA NIEMCOW TO MOZE SIE OKAZAC ZE PO WEJSCIU DO
      STREFY EURO NIKT TAM NIE BEDZIE JEZDZIL!!!
      • as2324 Re: Lato nad Bałtykiem? Miejsc zostało niewiele 13.04.09, 11:25
        Sama prawda w komentarzach. O ile jeszcze właściciele hoteli,
        pensjonatów i kwater prywatnych dwoją się i troją, żeby zapewnić
        wczasowiczom warunki zachęcające do ponownego przyjazdu to
        właścicele punktów gastonomicznych robią co mogą by nas oduczyć
        korzystania z ich usług.Odgrzewane rybki w potrójnej panierce,
        opiekane pierożki z mięsem wypchane kaszaną,podejrzanej świeżości
        surówki i obsługa złożona z przepracowanych, niewyspanych małolatów,
        którzy w domu nigdy nic w kuchni nie robili, a tu nagle mają
        przygotowywać setki posiłków. Ich sposób bycia szczerze mnie
        przeraża i najpierw patrzę co robią z rękami a potem zamawiam, albo
        uciekam. Władze tych naszych, pożal się Boże, kurortów powinny
        niektórych "restauratorów" przepędzić w diabły.
      • beatrix13 10-ki niesprzedanych apartamentów 13.04.09, 23:16
        w Międzyzdrojach widziałam dziś na banerach
        oj wtopił Droński sporo
        • andreas.007 Re: 10-ki niesprzedanych apartamentów 15.04.09, 11:28
          Bea prosze nie przejmuj sie losem pana Drońskiego,
          da sobie chłop rade i jakos przezyje ten kryzys -
          może przeczeka w Dubaju...
          Jego Ferrari bedzie musiało poczekac na Lamborghini,
          a zapewne juz miał kupic...
          www.youtube.com/watch?v=ZeBd_F2Bz5Y
    • Gość: dante_waw trzeba bedzie pojechac nad Morze Czarne IP: *.spray.net.pl 13.04.09, 11:09
      Skoro taki tlok to pojade do Odessy lub Jalty, moze to nie Costa Brava ale nie
      bedac skubanym na kazdym kroku nie spodziewam sie mega luksusow, poza tym teraz
      przy przeliczniku PLN/UAH mozna zyc jak krol. Dojechac mozna pociagiem.

      A jak ktos lubi Baltyk to w dzisiejszym kryzysie republiki baltyckie sa dobrym
      rozwiazaniem.

      Kiepski dojazd nad Baltyk? - Balaton z bardzo dobrym dojazdem autostadami,
      rowniez w kraju dotknietym kryzysem wiec na pewno wypoczynek bez przeplacania.
    • 3cik <=---------------------------=-= 13.04.09, 12:10
      Niech żyją nieświeże kostki z mintaja smażone na starym tłuszczo!
      Niech żyją wydeptane wydmy upstrzone papierzakami!
      Niech żyje chrzczone piwo w plastikowym kuflu 0,4 za 7 złotych!
    • Gość: Fryzjer Lato nad Bałtykiem? Miejsc zostało niewiele IP: 94.246.138.* 13.04.09, 12:18
      Przeciez ceny noclegu wychodza jak np. w Corwacji-15eu osoba.Jaka to konkurencja?Polskie wybrzeze jest piekne,ale dopiero od wrzesnia,piekne puste plaze.
      • Gość: Dr humbolt atrakcja sezonu IP: *.chello.pl 13.04.09, 12:59
        Atrakcja W Mielnie Majdan story 2
    • Gość: Grodek Re: Lato nad Bałtykiem? Miejsc zostało niewiele IP: *.merinet.pl 13.04.09, 13:08
      I jeszcze jedno - napiszcie proszę jeszcze ze dwa - trzy takie
      artykuły, a naszym rodzimym "byznesmenom" ze starymi chałupami w
      nadmorskich dziurach i brudem za pazurami zupełnie się w dupach
      poprzewraca i zgodnie ze swoją mentalnością godną handlarza
      skarpetami podniosą ceny o 50%.
      A za rok znowu będą płakać, że nikt przyjeżdżać nad Bałtyk nie chce.
      Mnie już od paru lat nie widzieli nad polskim morzem (poza wyjazdami
      na weekend, oczywiście nie w wakacje) i długo nie zobaczą.
      Dość mam tłumów, smrodu, potłuczonego szkła, gówień i rzygowin na
      plaży. Dość syfu na kwaterach i w pensjonatach, pościeli z kory (bo
      prać nie trzeba i brudu nie widać), braku ręczników, wspólnych
      łazienek dla całego piętra lub indywidualnych z przepływowym
      podgrzewaczem wody, z którego woda ledwie cieknie. Dość śmierdzących
      stęchlizną łożek, braku miejsc parkingowych, śmierdzących ryb w
      smażalniach gdzie za odgrzane 3 porcje płaci się 100zł. Długo można
      byłoby jeszcze wymieniać.
      Tak czy owak w tym roku jadę na Rodos...
    • bg-pl Lato nad Bałtykiem? Miejsc zostało niewiele 13.04.09, 13:15
      Za 200 zł apartament z anexem kuchennym nad Bałtykiem - za tyle samo mozna
      wyjechać do Bułgarii i też wynająć prawdziwy apartament z basenem, gdzie jest
      gwarantowana pogoda i ceny nizsze niż nad Bałtykiem - popatrzcie
      www.bulgarskiewakacje.pl
      • Gość: fvefrbgrt 200 zl to kamping kosztuje 350 kosztuje apartament IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.09, 18:40
        w Polsce w Chorwacji tez 300 chyba ze z 2 km do plazy
    • rosolina Lato nad Bałtykiem? Miejsc zostało niewiele 13.04.09, 13:16
      Żeby jeszcze ten dojazd był jakiś cywilizowany. Mieszkam nad samą
      południową granicą i przejazd nad Bałtyk to droga przez mękę.
      Bardziej mi się opłaca jechać nad Adriatyk, bo o wiele szybciej,
      choć nieco dalej, i w wielu wypadkach w porównywalnym standardzie w
      tej samej cenie.
    • ebiznes24eu Re: Lato nad Bałtykiem? Miejsc zostało niewiele 13.04.09, 13:38
      jak ktoś tu słusznie zauważył polski Bałtyk i infrastruktura jest kiepska.

      Polecam Krym i Bułgarię. Byłem tam kilka lat temu jak dopiero Polacy na nowo je
      odkrywali i naprawdę infrastruktura jest tam o niebo lepsza niż u nas. A na
      Krymie jest tyle do zobaczenia, że trzeba tam wrócić kilka razy !!!!
      indie-tajlandia.blogspot.com/
    • net_friend Lato nad Bałtykiem? Miejsc zostało niewiele 13.04.09, 14:48
      Niestety nie dam się namówić na Bałtyk. Niska cena nie oznacza że dobrze
      wypocznę. Co mi po 300m do morza jeżeli idąc mijam obsrany las i słyszę
      wszędobylskie wulgaryzmy. Zamiast przyjaznego wrażenia wyczuwa się wszędobylską
      chęć oskubania. W zasadzie sam powrót z wybrzeża kasuje cały ten pseudowypoczynek.
    • Gość: luckybuster Re: Lato nad Bałtykiem? jeden WIELKI syf IP: *.wlms-broadband.com 13.04.09, 14:58
      jeden WIELKI syf.za ta sama kase jedzimy do Chorwacji ,Czarnogory gdzie w morzu
      woda jak z kranu.Koszt dojazdu troche wiekszy czas ten sam (kochane PKP)
      Polecam Poludnie Europy
    • andreas.007 a ja lubie jezdzic nad nasze morze 13.04.09, 15:01
      nie wiem gdzie Wy spedzacie wakacje nad morzem,
      bo ja spedzam zazwyczaj bardzo fajnie czas nad morzem Bałtyckim!

      Moge Wam polecic wiele pensjonatów i domów wczasowych,
      gdzie jest bardzo dobre jedzenie, miła obsługa i w zaleznosci
      od komfortu przyjazne ceny... znam tez smazalnie ryb,
      w których nigdy nie narzekam na sposób przyrzadzania!

      Prosze bardzo
      www.morskieopowiesci.pl/
      www.villa-park.eu/pl/villa.htm
      stachowiakfamily.pl/index.php?lg=de
      www.nadmorzem.turystyka.pl/pensjonatpoddebem-p-610.html
      ...i znam takich miejsc o wiele wiele wiecej,
      bo bywam tam czesto!

      Takze samo smazalnie ryb...
      a w Kołczewie jest taka wedzarnia ze smacznymi rybkami.
      • andreas.007 Re: a ja lubie jezdzic nad nasze morze 13.04.09, 15:12
        albo takie Swinoujscie... piekne, piekniejsze co roku,
        wystarczy wziąc rowerek i ruszyc w trase po lesie,
        ze Swinoiujscia polecam trase wzdłuz morza do Niemiec...
        ale coraz wiecej mamy takze tras wzdłuz naszego wybrzeza!

        A moze na golfa do Kołczewa... ;)

        Promem na Bornholm...

        albo jak ktos lubi plackiem na plazy!

        Jak jestem na Mierzei Wislanej - Krynica Morska, Piaski,
        to robie sobie wycieczki do 3miasta, Malbork
        czy po prostu po Zalewie...

        Rybke w Krynicy Morskiej to polecam w porcie rybackim
        z tarasem przy morzu!
        Tanio i dobra!
      • grodek75 Re: a ja lubie jezdzic nad nasze morze 13.04.09, 17:44
        andreas.007 napisał:

        > nie wiem gdzie Wy spedzacie wakacje nad morzem,
        > bo ja spedzam zazwyczaj bardzo fajnie czas nad morzem Bałtyckim!
        ...

        Fajnie, że podałeś te linki. Sprawdziłem i np. rekomendowana przez
        Ciebie Villa Park w Wisełce kosztowałoby mnie (2 osoby dorosłe + 2
        dzieci - pokój rodzinny) za dwa tygodnie 4 900zł za sam pobyt. Do
        tego śniadania 630zł i obiadokolacje (liczmy tylko przez tydzień,
        resztę dni zjem sobie rybkę na mieście) 840zł. Razem wychodzi lekko
        licząc 6 400zł. Kolejne 400 - 500zł wydam na paliwo żeby dojechać z
        Warszay do Wisełki. I reszta obiadów, rybek, piwek, lodów,
        automatów, etc. pewnie wyjdzie jakieś 2000 przez dwa tygodnie. Czyli
        mam ok. 9000zł. I jestem w pensjonacie (fajnym, ale jednak jest to
        pensjonat, a nie hotel), bez basenu, animacji i jeszcze muszę się
        modlić by z Warszawy do Wisełki dojechać żywym i co najważniejsze
        żeby przez 10 z tych 14 dni nie lał mi deszcz. W czerwcu jadę na
        Rodos do 4* hotelu All Inclusive za 8500zł. Co byś wybrał?
        • andreas.007 Re: a ja lubie jezdzic nad nasze morze 13.04.09, 21:17
          Czym rózni sie hotel od pensjonatu -
          bywam tam czesto, jedzenie dobre i atmosfera rodzinna.
          Z basenem, to polecam w Rewalu... maja fajny basenik,
          a tam takie sztuczne falo-masaże, pensjonat tuz przy morzu.
          Tanio, to wyjdzie w Dziwnowie...

          Kwatery mozesz znaleźć juz od 30 złotych,
          a z łazienkami 80-100.

          Oczywiscie, jak z basenem, to Sandra
          www.sandra.ta.pl/index.php
          a w holu recepcji dwa rekiny w basenie.

          Mozesz wybierac czy chcesz komfort czy spokój i cisze.
        • Gość: asioga Re: a ja lubie jezdzic nad nasze morze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.09, 08:00
          My kiedys w Grecji 4,5* mieliśmy w pokojach grzyba, podobnie na
          Malcie. Nasze hotele mają jednak inny standard.
      • Gość: Elorado Świnoujście, Wolin IP: 79.175.253.* 13.04.09, 22:57
        Ja przede wszystkim Świnoujście. Czuć tam Europę, czyściej niż w Szczecinie.
        Piękna plaża, stateczki do niemieckich kurortów, a od zeszłego roku nawet UBB. W
        tym roku jadę do Świnoujścia i zahaczę też o Wolin. Tylko z rezerwacją trzeba
        się spieszyć. Nawet pogoda nie jest dla mnie taka ważna, bo zamiast opalania
        lepiej pochodzić i pojeździć na rowerze.

        Czy Piotrek naprawił już wodolot? Tak tylko pytam...
        • andreas.007 Re: Świnoujście, Wolin 13.04.09, 23:13
          Świnoujscie to kurort pełna gębą -
          byłem tydzien temu to prosze panstwa koncówka promenady,
          to wielki swiat...

          Wodolot Piotrek mial naprawic,
          ale teraz ma problemy mieszkaniowe,
          to moze byc lekka obsuwa...
          widziałem dzis na Odrze cos na kształt wodolotu posuwało,
          ale z predkoscia stateczku białej floty raczej...
          • Gość: Elorado Re: Świnoujście, Wolin IP: 79.175.253.* 14.04.09, 01:28
            Podobno znowu pływa - widać go nawet na zdjęciu wykonanym z wieży katedry, a
            rozpędza się dopiero gdzieś na wysokości stoczni - podobno chodzi o jakieś tam
            przepisy, ale i tak nie osiąga maksymalnej prędkości, bo a) większe spalanie
            b)może się rozsypać

            Może jakaś niemiecka firma wejdzie do nas z czymś nowszym? Ale z tego co na
            pewno widziałeś to Niemcy też jakieś złomy mają - chodzi mi o te Adlery czy jak
            to tam się nazywa.

            A w Świnoujściu super są też forty
      • Gość: beatryczka Re: a ja lubie jezdzic nad nasze morze IP: *.aster.pl 30.07.09, 13:57
        Lubie nasze morze jednak najbardziej co jest w nim nieprzewidywalne
        to zmieniajaca sie pogoda.
        sos-na-upaly.pl/
    • Gość: Adam Można i nad Bałtyk. Ale z głowa. IP: *.spray.net.pl 13.04.09, 15:28
      Nie pchać się jak idiota do Mielna, Łeby, Darłówka czy innych centrów
      zdzierstwa, chamstwa, buractwa i miejsc, do których młode wsióry przyjeżdżają na
      ruję. Rozrywkowo i tłoczno jak 1-szego listopada na Wólce Węglowej tyl;ko trochę
      glośniej.
      Mam fajne miejsce na środkowym wybrzeżu. Wioska 1 km od morza, zero komercji,
      las. dzikie plaże. Nie powiem gdzie, żeby nie "spalić" miejsca. W dodatku tanio
      - 30 zł za osobę pokoiki i "apartamenty" z aneksami kuchennymi, placyki zabaw
      dla dzieci, konie, dróżki do przejażdżek rowerowych. Pogoda na pewno nie taka
      jak w Turcji ale jest git. I zero tłoku w wiosce.
    • Gość: Elorado Widać na kryzysie można zarobić IP: 79.175.253.* 13.04.09, 22:53
      Nic tylko się cieszyć i postawić na turystykę! Posprzątać Szczecin, odnowić
      elewację kamienice i pomalować trawkę...
      • Gość: Ewka Swinoujscie jest piekne .. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.09, 18:45

        Ale zapomnij o apartamencie za 200 zl na 4 osoby i pokoikach za 35
        zl.
        Apartamenty w odelglosci 100 m do plazy to koszt min 330 zl, poza
        tym ktos napisal wielka bzdure ze w pensjonacie kosztuje 50 zl !
        Pensjonat to cena min.130 zl/os ze sniadaniem.
        50 zl to kwatera prywatna z wspolna lazienka i 1km do plazy.
        • andreas.007 Re: Swinoujscie jest piekne .. 15.04.09, 09:41
          Przeciez spoko mozesz przejechac ten jeden kilometr do plazy autem!
          ;)

          Dziwi mnie, jak ludzie przyjezdzaja na wypoczynek nad morzem,
          a chcieliby wychodzic bezposrednio z miejsca zakwaterowania na plaze,
          potem powrót do stołowki i do pokoju...
          taki wypoczynek.

          Sa piekne pensjonaty czy kwatery, a nawet domki
          oddalone od plazy moze nawet o 3-5 km w pieknych miejscowosciach
          nie widze problemu by codziennie przespacerowac sie
          w pieknych okolicznosciach przyrody by lec plackiem na plazy!

          Prosze zobacz na takie Pustkowo
          www.poddebami.com/info_pl.html
          w tejze miejscowosci sa takze piekne domki rodzinne
          www.eden.biz.pl/
          • andreas.007 a może agroturystyka.... 15.04.09, 10:49
            www.nadmorzem.turystyka.pl/gospodarstwoagroturystyczne-p-64.html

            www.nadmorzem.turystyka.pl/agroturystykakaczeniec-p-160.html
            www.nadmorzem.turystyka.pl/agroturystykaupstronga-p-214.html
            • Gość: ania Agroturystyka, wczasy, wypoczynek na Kaszubach IP: *.koscierzyna.vectranet.pl 06.05.09, 01:37
              Ja polecam gospodarstwo agroturystyczne w uroczym zakątku Kaszub.
              agroturystyka.kaszuby.org
              Agroturystyka położona jest w samym centrum Kaszub (we Wdzydzkim Parku Krajobrazowym, obszarze prawnie chronionym ze względu na unikalne piękne krajobrazy) nieopodal wielkiego krzyża Jezior Wdzydzkich.
              Jazda Konna na miejscu. Mnostwo atrakcji w pobliżu
          • Gość: tom Re: Swinoujscie jest piekne .. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.09, 14:29
            Jak bym mial dzien w dzien jezdzic autem na plaze.
            To bym to dawno olał.
            Po to jest wypoczynek zeby wypocząc.
            Bliskosc plazy to podstawa na urlopie.
            • Gość: pakuz Andreas!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.04.09, 18:10
              przecież na urlopie chce się odpocząć też od auta
              a ścieżek rowerowych się u nas nie buduje
              rowerem dojeżdżać na plaże - to możesz nie przeżyć tego urlopu !!
              brak basenów , brak kortów , brak jakiejkolwiek infrastruktury do
              wypoczynku w razie nieplażowej pogody
              a przecież nieplażowej pogody mamy większość
              takie to już nasze debilne (samo)rządy
              mam chate nad morzem wiec wiem co mowie
              spedzam super czas od wrzesnia do czerwca
              w lipcu i sierpniu - Rodos lub Kreta
              • Gość: AND Grecja, Wlochy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.04.09, 19:04
                sa dla mnie stanowczo za gorące w lipcu czy sierpniu , jak juz to
                maj albo wrzesien.
                Sciezki rowerowe sa w Swinoujsciu i to wszedzie, porobili chyba dla
                szkopów
                • Gość: pakuz Re: Grecja, Wlochy IP: *.centertel.pl 18.04.09, 14:02
                  oczywiscie , jest też ścieżka rowerowa z Pobierowa do Rewala
                  tylko , że nikt nie myśli o tym żeby zrobić chodniki czy ścieżki
                  rowerowe porstopadle do brzegu
                  w ten prosty sposób miejscowości nad samym morzem są oblężone
                  a miejscowości położone od brzegu o 3-5 kilometrów to wymarłe
                  wiochy ! A wystarczyłoby zrobić pare chodników i dróg rowerowych !
                  albo taka naprzyklad ścieżka z Niechorza do Pogorzelicy - to
                  przecież totalna porażka !! na środku wąskiej ścieżki rosną drzewa ,
                  poustawiane są znaki drogowe itd.
                  A piękna widokowo droga dookoła jeziora Liwia jest tak zaniedbana że
                  nie nadaje się do jazdy
                  buractwo w gminach , buractwo w powiatach
              • andreas.007 Re: Andreas!! 17.04.09, 10:41
                Naprawde, jak macie przejśc kilometr czy trzy,
                to dojezdżacie autem... ;)

                Wyjezdzaja ludzie na urlop nad morze i jak maja
                przespacerowac kilometr w pieknych okolicznosciach przyrody,
                to siadaja do auta... zgroza!

                Nad morzem - oczywiscie znajdziesz pensjonaty z basenami,
                nawet ogólnodostepnymi, a nawet ze SPA, ale polecam raczej
                wycieczki powiedzmy na Bornholm czy do Niemiec lub Kaliningradu,
                to w zaleznosci, gdzie to morze...
                a jak juz autem, to raczej do pobliskich miejscowosci,
                gdzie moze byc cos ciekawego do obejrzenia!
                • beatrix13 Re: Andreas!! 18.04.09, 18:05
                  andreas.007 napisał:

                  > Naprawde, jak macie przejśc kilometr czy trzy,
                  > to dojezdżacie autem... ;)
                  >
                  > Wyjezdzaja ludzie na urlop nad morze i jak maja
                  > przespacerowac kilometr w pieknych okolicznosciach przyrody,
                  > to siadaja do auta... zgroza!
                  .......................
                  no, ja też takich leniwców nie rozumiem, bo wg mnie nie ma nic
                  gorszego niż okna hotelu wychodzące na ruchliwą promenadę;
                  przecież to czysta przyjemność przejść ten km czy nawet 2 wśród
                  przyrody
    • switonemsi Lato nad Bałtykiem? Miejsc zostało niewiele 17.04.09, 09:03
      E tam, jatrzenie.

      Jakby był Niemcem tobym wolał drożej a u siebie. A nie przyjdzie taki do
      Szczecina, Swinoujscia albo innej wiochy to sie nie dogada ani po niemiecku ani
      po angielsku.

      Polska to dziki kraj.
    • Gość: lol Re: Lato nad Bałtykiem? Miejsc zostało niewiele IP: 193.93.91.* 18.04.09, 23:59
      travian.pl/?uc=pl3_35988
    • switonemsi Lato nad Bałtykiem? To smutne 20.04.09, 09:46
      Ja już wolę iść do lasu niż spędzać lato nad tym morzem. Brudne, zimne i syf na
      plażach.
      • Gość: Costa del Sol Sam jestes syf i smród IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.09, 15:34
        Nikt cie nie chce , nad Baltykiem mamy Niemcow , Noreegów,Dunczyków .
        Płaca i zadowolenie, a ty jedz po tym kursie do Syfu typu;
        Egipt, Turcja I Tunezja.
        Bo na Marbelle cie nie stac.
        • Gość: marbella Re: Sam jestes syf i smród IP: *.adsl.alicedsl.de 22.04.09, 19:56
          pieprzycie Hipolicie
          wlasnie patrze na oferty
          7 dni w **** Los Amigos np z lotem z Hamburga 373 €
          to juz sama benzyna mnie do zapyzialej dziury w "nadmorskiej prowincji"
          stowke w jedna strone kosztuje.o wysuszonych mintajach i kebabach ze nie wspomne.

          • Gość: BP dolicz sobie dojazd do hamburga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.09, 17:39
            i jeszcze jedno w wakacje tanich okazji w tym roku bedzie jak na
            lekarstwo, w BP w którym pracuje firsty praktycznie nie zeszły i
            biuro oddalo wioekszosc wycieczek na lipiec sierpien glownie
            kierunek Egipt Turcja, wiec nie bedzie z czego obnizac, poniewaz
            tych wycieczek nie ma.
            Hiszpania , Wlochy w sezonie sa bardzo drogie.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka