rabbinhood
11.04.09, 23:43
Bałtyk jest trendy od dawna, szczególnie wśród Niemców, dotychczasowy kurs
jednak zniechęcał ich do polskiego Wybrzeża, jeżdzili do niemieckich,
litewskich, łotewskich miejscowości, w tym roku wyglada że bedzie to powrót
nad polskie Wybrzeże. Branża trochę zarobi, ale bez przesady bo to turysta
"cost oriented" z wężem w kieszeni, ale solidny, na dłuższą metę bardzo opłacalny.