IP: *.torun.mm.pl 14.04.05, 22:36
Mamy pytanie,czy ktos moze wie czy w Toruniu organizowane sa imprezy Karaoke?
jesli tak to prosze,napiszcie gdzie i kiedy:)my sie na pewno pojawimy.
Misku prowadz nas na wyzyny muzyczne!!!
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka