Gość: KK
IP: *.tvk.torun.pl / 217.173.176.*
22.04.05, 00:16
Gdzie te inwestycje drogowe w Toruniu?
Ani widu ani słychu (oprócz ul Żołkiewskiego).
Mrozów już dawno nie ma a tu prawie nic.
Kiedy ruszają wylotówki na Bydgoszcz i Warszawe? Kiedy skrzyżowanie koło
dworca PKS? Kiedy trakt do Małgorzatowa? Kiedy remont szosy Lubickiej? Wylot
na Olsztyn miał być też poprawiany.
Nie liczę Ligi Polskiej, Poligonówki oraz Średnicowki na Podgórzu bo te
inwestycje rozpoczeły się już w roku ubiegłym.