Dodaj do ulubionych

seksuolodzy w toruniu

24.11.02, 16:49
był ktoś moze w toruniu u jakiegos seksuologa? są w tym "pięknym" mieście w
ogóle tacy? jeśli tak, to prosze o adres czy telefon (lekarza, nie wasz!) i
jakieś dodtatkowe informacje.
Obserwuj wątek
    • Gość: xyz Re: seksuolodzy w toruniu IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 24.11.02, 19:02
      papriczka napisała:

> był ktoś moze w toruniu u jakiegos seksuologa? są w tym "pięknym" mieście w
      > ogóle tacy? jeśli tak, to prosze o adres czy telefon (lekarza, nie wasz!) i
      > jakieś dodtatkowe informacje.

Jeśli jest to możei ktoś był. Ja Ci coś poradzę : poczytaj sobie wypowiedzi
      niektórych dupków na forum, kandydatów na pacjentów kilku jest. Najlepiej niech
      Ci dadzą swoje telefony to może jekoś załatwicie sprawę we własnym gronie?
      • Gość: papriczka Re: seksuolodzy w toruniu IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 24.11.02, 19:11
        Gość portalu: xyz napisał:

> papriczka napisała:
        >
        > > był ktoś moze w toruniu u jakiegos seksuologa? są w tym "pięknym" mieście
        > w
        > > ogóle tacy? jeśli tak, to prosze o adres czy telefon (lekarza, nie wasz!)
        > i
        > > jakieś dodtatkowe informacje.
        >
        > Jeśli jest to możei ktoś był. Ja Ci coś poradzę : poczytaj sobie wypowiedzi
        > niektórych dupków na forum, kandydatów na pacjentów kilku jest. Najlepiej
        niech
        >
        > Ci dadzą swoje telefony to może jekoś załatwicie sprawę we własnym gronie?

spadaj.. sam jesteś dupkiem, i radzę wybrac się na przykład do psychiatry.
        • sas5 Re: seksuolodzy w toruniu 24.11.02, 23:30
          XYZ nie był taktowny z pewnością. Chociaż, może to jest jakaś rada? Gdyby ją
          tak zmodyfikować, a raczej zawęzić? Wiesz czytałam , że w tym wypadku
          najważniejsze są hormony i to "coś". W takim razie może starczy endokrynolog?
          Bo wiesz iskry to od nawet najlepszego seksuologoga nie doniesiesz....
          Przykro mi, ale więcej Ci pomóc nie mogę.
          Głowa do góry !!! Może nie będzie tak żle.
          Pozdrawiam
          SAS
          • Gość: Wiech Re: seksuolodzy w toruniu IP: 217.97.134.* 25.11.02, 09:53

Xyz - skąd w tobie tyle jadu i niechęci?
            Człowiek ma problem, a ty go od razu napieprzasz po nerkach - weź poczytaj swój
            post i wybierz sie na spacer 'po rozum do głowy'.
            Życzę owocnych poszukiwań!

Co do wspomnianych fachowców - niestety nie znam nikogo z tej 'branzy' i nie
            mogę nic doradzić. Może warto by skontaktować sie z jakimś psychologiem.
            podejrzewam, że o ile nie pomoże bezpośrednio, to przynajmniej wskaże właściwą
            ścieżkę, przychodnię, fachowca, te sprawy.

A tak poza tym, jak słusznie SAS zauważyła, może problem lezy gdzie indziej?
            Wiesz, jak Cię jakas muzyka nie kręci, to może wcale nie oznacza, że Ty
            jestes 'do kitu', a raczej, że wolisz inne, ciekawsze dla Ciebie rytmy, które
            po prostu kreciłyby Cię bardziej...

Powodzenia
            :)))))

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka