27.05.13, 21:05
Witam ponownie i teraz pytanie z innej beczki: co sądzicie o Aero.pl ? Nigdy tam nie kupowałam, a znalazłam ciekawą ofertę lotu i w miarę niską opłatę serwisową... Macie jakieś doświadczenia ?
Obserwuj wątek
    • saldek Re: aero.pl 27.05.13, 21:38
      Ostatnio Aero obniżyło i to całkiem sporo opłate serwisową, więc jest na pewno konkurencyjny w stosunku do esky, Fru czy lataj. Obciążają kartę w złotówkach co niekoniecznie jest normą (np Tripsta obciąża w euro, więc dochodzi jeszcze koszt przewalutowania). Jeśli chodzi o bezpieczeństwo transakcji jest takie samo jak u innych agentów IATA. Gdyby coś było nie tak z nimi szybko by się pozbyli certyfikacji IATA.
      • smoga Re: aero.pl 27.05.13, 22:18
        Dziękuję za szybki odzew, brzmi zachęcająco:)
        • saldek Re: aero.pl 27.05.13, 22:42
          spoko. Na dodatek rozdają zawieszki na Facebooku.
          • Gość: Ariehe Re: aero.pl IP: *.wroclaw.mm.pl 04.02.14, 23:30
            Witam,
            ja także z czystym sumieniem mogę polecić Aero.pl.
            Szybko, sprawnie, bez problemu. Miła obsługa, konkurencyjnie niskie opłaty serwisowe.
            Jestem ich stałym Klientem.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka