smoga 27.05.13, 21:05 Witam ponownie i teraz pytanie z innej beczki: co sądzicie o Aero.pl ? Nigdy tam nie kupowałam, a znalazłam ciekawą ofertę lotu i w miarę niską opłatę serwisową... Macie jakieś doświadczenia ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
saldek Re: aero.pl 27.05.13, 21:38 Ostatnio Aero obniżyło i to całkiem sporo opłate serwisową, więc jest na pewno konkurencyjny w stosunku do esky, Fru czy lataj. Obciążają kartę w złotówkach co niekoniecznie jest normą (np Tripsta obciąża w euro, więc dochodzi jeszcze koszt przewalutowania). Jeśli chodzi o bezpieczeństwo transakcji jest takie samo jak u innych agentów IATA. Gdyby coś było nie tak z nimi szybko by się pozbyli certyfikacji IATA. Odpowiedz Link Zgłoś
saldek Re: aero.pl 27.05.13, 22:42 spoko. Na dodatek rozdają zawieszki na Facebooku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ariehe Re: aero.pl IP: *.wroclaw.mm.pl 04.02.14, 23:30 Witam, ja także z czystym sumieniem mogę polecić Aero.pl. Szybko, sprawnie, bez problemu. Miła obsługa, konkurencyjnie niskie opłaty serwisowe. Jestem ich stałym Klientem. Odpowiedz Link Zgłoś