IP: *.imperiumpw.pl 25.06.06, 15:13
na czym polega check-in?
Obserwuj wątek
    • tierralatina Re: check-in 25.06.06, 15:57
      Na sprawdzeniu twojego biletu, tego czy masz wazne dokumenty, przyjeciu bagazu
      (sprawdzeniu czy nie ma go zbyt duzo) i wydaniu karty pokladowej...
      • Gość: anka Re: check-in IP: *.imperiumpw.pl 25.06.06, 23:05
        dziekuje:) czyli nie boli :D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka