Dodaj do ulubionych

Bilet dla 2-latka?

05.08.09, 22:22
Hej,
zwracam sie do Was z pytaniem: czy ktos orientuje sie jaki bilet musze wykupic
jesli w jedna strone lece z dzieckiem <2rz, a wracam juz z dzieckiem po
drugich urodzinach? Od razu nalicza mi jak dla dziecka >2rz? Roznica jest
znaczaca, z gory dzieki za odpowiedzi!
Obserwuj wątek
    • Gość: rafal imysz@wp.pl Re: Bilet dla 2-latka? IP: *.tengizchevroil.com 06.08.09, 04:00
      Stawiam na to, ze bedzie to bilet w pelni dla 2 latka takiego co juz
      skonczyl 2 lata. Za to bedziesz miala miejsce siedzace dla niego.
      Proponuje zadzwonic do linii lotniczej i u zrodla zasiegnac
      informacji.
    • ago-ya Re: Bilet dla 2-latka? 06.08.09, 08:35
      Zalezy jaka linia. Mozesz sie dogadac zeby ci policzyli w jedna strone za
      niemowle, ale spowrotem musisz zaplacic juz za oddzielne miejsce bo takie sa
      przepisy bezpieczenstwa i linie inaczej nie moga.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka