Gość: Ania
IP: *.skybroadband.com
07.12.13, 20:05
Cześć Wszystkim
Może piszę na nietypowy temat ,ale czuję się w Anglii bardzo samotna niedawno przyjechałam podjęłam pracę,ale że była bardzo ciężka atmosfera pod względem psychicznym wręcz wykańczająca rzuciłam ją.Przekonałam się,że przyjaźń między Polakami na obczyźnie jest niemożliwa . Teraz moje koleżanki wieszają psy na mnie okazuje się,że mają pretensję o coś czego nawet nie powiedziałam . Ponieważ ktoś po moim odejściu wszystko robi,żeby mnie oczernić wkłada różne słowa,które z moich słów nie wyszły.Jestem tu zupełnie sama i nie wiem co mam robić ,najbardziej brakuje mi koleżanki z którą mogłabym spotkać się porozmawiać...