Dodaj do ulubionych

PRACA KIEROWCY

26.10.05, 10:14
Mam pytanie do osób , które pracują na wyspach. Czy stosunkowo łatwo
zatrudnić się jako kierowca ? Mój mąż ma 20-letnią praktyke i prawo jazdy
B,C,D .Będę wdzięczna za odpowiedź .


Kasia
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka