walentynka5 26.10.05, 10:14 Mam pytanie do osób , które pracują na wyspach. Czy stosunkowo łatwo zatrudnić się jako kierowca ? Mój mąż ma 20-letnią praktyke i prawo jazdy B,C,D .Będę wdzięczna za odpowiedź . Kasia Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj