Gość: dvt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.04.06, 11:34 Za poprzedniego pobytu w UK kupiłam sobie kartę SIM O2. Nie mam pojęcia, jakie są obecnie koszta połączeń i chcę sprawdzić, jaką mam taryfę, ewentualnie jak ją zmienić... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj