Dodaj do ulubionych

Payroll -----> ???

IP: 82.153.102.* 26.05.06, 20:11
Czy ktos z obecnych tu na forum zajmuje sie czy moze ma znajomych pracujacych
w payrollu? Jak to wyglada w praktyce? Jakie sa plusy i minusy tej pracy?
Wiem, ze kazda osoba jest inna, lubi co innego ale pytam tak z ciekawosci?
Mysle o zaczeciu tego tematu we wrzesniu, znalazlam bardzo dobry kurs
(nietani) polroczny, z tego co widze w UK zapotrzebowanie na specjalistow w
tej dziedzinie jest calkiem calkiem. Czy ktos z Polakow tu w UK robi w tej
dziedzinie kariere? Podzielcie sie prosze dowswiadczeniami.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka