Dodaj do ulubionych

Papierosy !!!

03.02.07, 15:27
Za tydzien lece do UK, bede tam poraz pierwszy. Czy oplaca sie brac samolotem
karton papierosow zeby na miejscu sprzedac? Ja osobiscie nie pale. Chodzi mi o
to, czy latwo bedzie znalezc nabywcow i ile mozna na tym zarobic? Powinienem
sie liczyc, ze tylko jakis Polak ode mnie kupi, czy inne nacje tez wyrazaja
zaintersowanie? No i po ile sa papierosy w UK.
Obserwuj wątek
    • 1spag Re: Papierosy !!! 03.02.07, 17:58
      Pewnie ze sie oplaca, ale karton? wez przynajmniej dwa lub trzy, a cena chyba
      waha sie ok 2,5gbp za paczke papierosow. Nacja palaczy jest jedna inne nie
      wyrazaja zainteresowania
    • Gość: jack Re: Papierosy !!! IP: *.range81-159.btcentralplus.com 03.02.07, 20:16
      mozesz stanac przed tesco i sprzedawac pojda jak woda pisali ostatnio o
      polkach co nawet dupe za £5 sprzedaja
      • Gość: ale nedza Re: Papierosy !!! IP: *.lei3.cable.ntl.com 03.02.07, 20:54
        WEZ 2-3 wagony(niby 200sztuk limit ale 3 powinny przejsc)-poznalem z 20-
        30polakow i wszysc poza mna pala-ze zbytem niema najmniejszego poblemu,nawet w
        kazdym polskim sklepie odkupia.
        • xor333 Re: Papierosy !!! 03.02.07, 23:13
          Dzieki za rady! Chociaz pod Tesco stac nie bede :) Ale moze faktycznie kupie
          wagon i wezme. Najbardziej sie ciesze, ze nie pale. Duzo funciakow oszczedze :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka