04.08.07, 08:09
Jakby ktos jeszcze tego filmu nie widzial to goraco polecam, oscar min za
niesamowity scenariusz (tak wiem mam z lekka spozniony zaplon z ta
rekomendacja).. Ale film to perelka.. Wydaje mi sie niejednego rasiste jest w
stanie wyprowdzic na dobra droge.
Obserwuj wątek
    • Gość: bird i'th'and Re: Crash IP: *.cable.ubr09.live.blueyonder.co.uk 04.08.07, 09:25
      podejmuje sie obejrzec..jestem rasita..zobaczymy czy dziala
      :O)
      naprawde jestem rasista
      • bonzee33 Re: Crash 04.08.07, 12:30
        > :O)
        > naprawde jestem rasista

        ide o zaklad, ze po obejrzeniu tego filmu przestanisz przynajmniej o tym trabic
        na lewo i prawo..
        • Gość: bird i'th'and Re: Crash IP: *.cable.ubr09.live.blueyonder.co.uk 04.08.07, 13:42
          przyjmuje
        • Gość: bird i'th'and Re: Crash IP: *.cable.ubr09.live.blueyonder.co.uk 04.08.07, 13:46
          nie widze powodu zeby sie z tym kryc..
          mowie o tym otwarcie..przynejmniej wiesz z kim masz do czynienia
          • bonzee33 Re: Crash 04.08.07, 14:00
            > mowie o tym otwarcie..przynejmniej wiesz z kim masz do czynienia
            gdybym nie byla biala, nie tylko bym wiedziala z kim mam doczynienia po tzm
            poscie, przede wszystkim bys mnie mocno zranil. Tego checesz? Ranic
            przypadkowych?
    • Gość: 123 Re: Crash IP: *.range81-152.btcentralplus.com 04.08.07, 20:55
      Tzn. konkretnie kogo? Chyba czarnych rasistów - idąc za filmem. Zresztą
      tutaj "rasista" to każdy kto powie coś nie teges np. o Plakach, Szkotach czy
      Walijczykach więc hmmm...
    • Gość: A Re: Crash IP: 78.32.65.* 04.08.07, 22:06
      A ja jakos nie widzialam w tym filmie nic szczegolnego, moze za duzo filmow
      ogladam i kolejna amerykanska produkcja nie ruszyla mnie.
    • carnivore69 Re: Crash 04.08.07, 23:56
      Po poltora roku od obejrzenia niewiele mi w pamieci pozostalo ;)

      Pzdr.
      • Gość: bonzee33 Re: Crash IP: *.cable.ubr04.azte.blueyonder.co.uk 05.08.07, 12:17
        jesli komus sie ten film nie podoba, to jest durnym zawszonym Zydem
        • bonzee33 Re: Crash 05.08.07, 14:25
          nie podszywaj sie pode mnie!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka