Dodaj do ulubionych

Uczciwa agencja pracy

17.08.07, 16:43
CGCE WYJECHAC DO PRACY WŁAŚCIWIE TO MUSZE ALE PRZERAŻA MNIE TO CO
CZYTAM O NIEUCZCIWYCH POŚREDNIACH TERAZ ZNOWU ZNALAZŁAM OFERTE PRACY
Z AGENCJI EMSB Z OPOLA ALE SPRAWDZAM I NIC MOŻE KTOŚ ZNA JAKIEGOS
UCZCIWEGO POŚREDNIKA JA MAM JESZCZE TEN PROBLEM ŻE NIE ZNAM JĘZYKA
Obserwuj wątek
    • Gość: trelemorele Re: Uczciwa agencja pracy IP: 62.189.241.* 17.08.07, 17:34
      zawsze mozna zaczac od TESCO. nie zarobisz ale przynajmniej bedziesz
      na miejscu i zawsze sie rozgladniesz.
      • Gość: henia16 Re: Uczciwa agencja pracy IP: *.eranet.pl 17.08.07, 18:06
        a z jakąagencja musze sie skontaktować jestem z katowic
        • Gość: trelemorele Re: Uczciwa agencja pracy IP: 62.189.241.* 17.08.07, 18:14
          forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=36953
          • Gość: henia16 Re: Uczciwa agencja pracy IP: *.eranet.pl 17.08.07, 19:39
            dzięki
    • Gość: Janusz K. Re: Uczciwa agencja pracy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.14, 10:41
      Wiem, że firma Silverhand jest solidna. Mam kumpla, który dostał przez nich pracę jako lakiernik i był całkiem zadowolony.
    • herbaciarka89 Re: Uczciwa agencja pracy 08.02.17, 13:52
      Nie znam tej agencji, ja pracowalam za granica ( 3 wyjazdy) z ambercare24 i moge polecic. Nie przejmuj sie tym, ze nie znasz jezyka. Ja tez bardzo slabo znalalam, a dalam rade. Jakies podstawowe zwroty poczytaj, a na miejscu szybko oswoisz sie z jezykiem i nim sie obejrzysz- bedziesz umiala calkiem plynnie mowic. A ambercare to akurat sprawdzona, uczciwa agencja- zaplacili mi tyle, ile bylo w umowie wpisane. Skladki tez odprowadzaja.
    • cris91 Re: Uczciwa agencja pracy 26.07.21, 07:40
      Jeśli szukacie specjalistów od rekrutacji pracowników to polecam zajrzeć na saleshr.pl/. Mają ogromne doświadczenie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka