Gość: maciek 26
IP: *.cable.ubr04.enfi.blueyonder.co.uk
26.12.07, 20:36
Cześć. Mam małe pytanie. Czy może ktoś z odwiedzających to forum
pracuje, pracował lub zna kogoś kto pracuje w Tesco Extra Aylesbury?
Byłbym wdzięczny za jakieś informacje i opinie.
Dzięki