Dodaj do ulubionych

dr.Lew Starowicz coś wie ale nie powie.

06.06.10, 10:30
" Jak panu powiem, jaki naprawdę był, to mi dewotki dom podpalą -
zaczyna rozmowę prof. Lew-Starowicz. "

Wyglada na to, ze cały proces beatyfikacyjny, sprawdanie dokumentów,
świadków, poszedł na marne. Polski seksuolog wie naprawdę jaki był
ks.Jerzy ale pewnie w trosce o polski kościół tego nie ujawni.
Brawo, tak trzymać.
Obserwuj wątek
    • zgred-zisko Re: dr.Lew Starowicz coś wie ale nie powie. 06.06.10, 10:31
      Są i inni, którzy coś wiedzą. Nie on jeden.
      • zoro_wieczorowo_poro Będą CI ministranci na uroczystości? 06.06.10, 10:33
        teraz już wyrośnięci
        • simera16 Re: Będą CI ministranci na uroczystości? 06.06.10, 10:50
          zoro_wieczorowo_poro napisał:

          > teraz już wyrośnięci

          ...i latynoskich korzeniach jak Agustin Egurrola...
          • wyluzowana.kaczka Re: Będą CI ministranci na uroczystości? 06.06.10, 11:52
            Stoi jak byk:
            W dzieciństwie był ministrantem ks. Jerzego Popiełuszki.
    • pis_na_pis IPN rowniez duzo wie na ten temat i nie tylko ten. 06.06.10, 10:49
      We wrześniu 2007 dwóch działaczy na rzecz LGBT – Szymon Niemiec i
      Jacek Adler – złożyło do IPN wniosek o ściganie gen. Czesława
      Kiszczaka za wydanie rozkazu rozpoczęcia "Akcji Hiacynt"[1].
      15 lutego 2008 IPN wydał oświadczenie, w którym stwierdził, iż
      Akcja "Hiacynt" przeciw gejom była według nich legalna i nie
      doszło do naruszenia niczyich praw. Odmówiono wszczęcia postępowania
      uzasadniając: [...] czynności przeprowadzone w ramach tej operacji
      związane były z ustawowymi zadaniami ówczesnej MO, określonymi w
      ustawie o powołaniu tej służby, do obowiązków której należała m.in.
      ochrona porządku i bezpieczeństwa, wykrywanie przestępstw, ściganie
      sprawców i przeciwdziałanie przestępczości.
      • wyluzowana.kaczka Re: IPN rowniez duzo wie na ten temat i nie tylko 06.06.10, 11:14
        Z pewnoscia kopalnia wiedzy o KaKa.;))
    • dzi1a Re: dr.Lew Starowicz coś wie ale nie powie. 06.06.10, 11:35
      na filmach dokumentalnych widać jakie miał ruchy , oczka maslane , te pozy i
      kwiatki. na wsiach też takie są.
    • naburmuszony Re: dr.Lew Starowicz coś wie ale nie powie. 06.06.10, 12:00
      Po waszych parszywych komentarzach widać, że Urban i Kiszczak mają
      wiernych naśladowców. Lew Starowicz dopisuje się do tej listy.
      Świadomie lub nie.
      • sclavus Re: dr.Lew Starowicz coś wie ale nie powie. 06.06.10, 12:12
        nie burmusz się... takie jest życie...
        Kiedy się robi cyrk, nie dziwota, że się śmichy, brawa i dechy
        zaparte rozlegają :|
        To było dobre ze dwieście lat temu - dzisiaj, tylko
        to: :)))))), ;)))))), :|||||
      • simera16 Re: dr.Lew Starowicz coś wie ale nie powie. 06.06.10, 12:15
        naburmuszony napisał:

        > Po waszych parszywych komentarzach widać, że Urban i Kiszczak mają
        > wiernych naśladowców. Lew Starowicz dopisuje się do tej listy.
        > Świadomie lub nie.

        Twój wpis, to akcja "wyprzedzająca" na wypadek gdyby to o czym jest ten wątek na
        prawdzie polegało...?
      • wanda43 Re: dr.Lew Starowicz coś wie ale nie powie. 06.06.10, 12:36
        naburmuszony napisał:

        > Po waszych parszywych komentarzach widać, że Urban i Kiszczak mają
        > wiernych naśladowców. Lew Starowicz dopisuje się do tej listy.
        > Świadomie lub nie.

        A ty z tych, co wierzą i znaja only z opowiesci. Starowicz znal, ja tez.
    • pis_na_pis Re: dr.Lew Starowicz coś wie ale nie powie. 06.06.10, 12:04
      > Wyglada na to, ze cały proces beatyfikacyjny, sprawdanie
      dokumentów,
      > świadków, poszedł na marne. Polski seksuolog wie naprawdę jaki był
      > ks.Jerzy ale pewnie w trosce o polski kościół tego nie ujawni.
      > Brawo, tak trzymać.

      W tym czasie pod tym wzgledem nie sprawdzano. Dopiero BXVI wyciagnal
      brudy spod dywanu.
    • bezpocztyonline No i znowu kulą w płot 06.06.10, 12:13
      naburmuszony napisał:

      > " Jak panu powiem, jaki naprawdę był, to mi dewotki dom podpalą -
      > zaczyna rozmowę prof. Lew-Starowicz. "
      >
      > Wyglada na to, ze cały proces beatyfikacyjny, sprawdanie dokumentów,
      > świadków, poszedł na marne. Polski seksuolog wie naprawdę jaki był

      Noo taaak, znowu rzucanie wyjętymi z całości i kontekstu fragmentami i opieranie
      na tym całej konstrukcji domniemania.

      wyborcza.pl/1,94898,7975072,Ksiadz_Popieluszko___Mam_zamilowanie_do_tego_zawodu_.html?as=1&startsz=x

      "W Ząbkach ks. Jerzy poznał mieszkającego wtedy niedaleko kościoła psychiatrę
      i seksuologa Zbigniewa Lwa-Starowicza. Pracowali razem w szpitalu w Drewnicy,
      spotykali się też prywatnie. - Jak panu powiem, jaki naprawdę był, to mi dewotki
      dom podpalą - zaczyna rozmowę prof. Lew-Starowicz. - Wesoły, pogodny,
      zabawowy chłopak. Bywaliśmy u siebie, pijaliśmy alkohole, spędziliśmy wspólnie
      wczasy w Bułgarii. Wymienialiśmy się płytami. Ja mu pożyczałem muzykę latynoską
      i jazz, on mi muzykę pop, klasyczną i religijną. Dzięki ciotce z zagranicy miał
      płyty niedostępne wtedy w Polsce.
      "

      Wot i wsio. Skandalu nie będzie.
      • simera16 Re: No i znowu kulą w płot 06.06.10, 12:26
        bezpocztyonline napisała:
        >
        > Noo taaak, znowu rzucanie wyjętymi z całości i kontekstu fragmentami i opierani
        > e
        > na tym całej konstrukcji domniemania.
        >
        > wyborcza.pl/1,94898,7975072,Ksiadz_Popieluszko___Mam_zamilowanie_do_tego_zawodu_.html?as=1&startsz=x
        >
        > "W Ząbkach ks. Jerzy poznał mieszkającego wtedy niedaleko kościoła psychiatr
        > ę
        > i seksuologa Zbigniewa Lwa-Starowicza. Pracowali razem w szpitalu w Drewnicy,
        > spotykali się też prywatnie. - Jak panu powiem, jaki naprawdę był, to mi dewotk
        > i
        > dom podpalą - zaczyna rozmowę prof. Lew-Starowicz. - Wesoły, pogodny,
        > zabawowy chłopak. Bywaliśmy u siebie, pijaliśmy alkohole, spędziliśmy wspólnie
        > wczasy w Bułgarii. Wymienialiśmy się płytami. Ja mu pożyczałem muzykę latynoską
        > i jazz, on mi muzykę pop, klasyczną i religijną. Dzięki ciotce z zagranicy miał
        > płyty niedostępne wtedy w Polsce.
        "
        >
        > Wot i wsio. Skandalu nie będzie.

        Bo i nie o skandal związany z tym kapłanem chodzi, ale o te "jasełka" jakie przy
        pomocy zamordowanego księdza KaKa i niektóre środowiska tworzą...
        • bezpocztyonline Re: No i znowu kulą w płot 06.06.10, 12:41
          simera16 napisał:


          > Bo i nie o skandal związany z tym kapłanem chodzi, ale o te "jasełka" jakie prz
          > y
          > pomocy zamordowanego księdza KaKa i niektóre środowiska tworzą...


          Które "jasełka", bo nie wiem?

          Takich księży, jak Popiełuszko trochę było w latach 80-tych, ale po zmianie
          ustroju zapadli się w niepamięć. Żyją jako zwykli zupełnie już nie znaczący
          księża, z których głosem nikt się ani w KK ani gdzie indziej nie liczy.
    • zoil44elwer Re: dr.Lew Starowicz coś wie ale nie powie. 06.06.10, 12:17
      Seksuologów też obowiązuje tajemnica lekarska.
      • wyluzowana.kaczka Re: dr.Lew Starowicz coś wie ale nie powie. 06.06.10, 12:22
        Popieluszko tez pewnie o doktorku cos wiedzial i nie powiedzial
        (tajemnica spowiedzi).;))
    • dzi1a Re: dr.Lew Starowicz coś wie ale nie powie. 06.06.10, 12:28
      a co to chłop z chłopem nie mogą sobie pojechać na wczasy do Bułgarii ?

      --
      "....Księża skarżą się też na negatywną presję ze strony rówieśników: młody
      kandydat do kapłaństwa często musi się liczyć z utratą znajomych. - Nie robię z
      księży męczenników, ale wystarczy założyć koloratkę i przejść się po mieście, by
      usłyszeć dziesiątki wyzwisk. Że księża są chciwi, że się mądrzą, jak żyć
      uczciwie, a sami mają tyle na sumieniu. I weź tu, młody człowieku, załóż
      sutannę, noś ją do końca życia i tłumacz się ze wszystkich grzechów ludzi
      Kościoła. Wielu młodych ludzi uważa, że to zbyt trudne wyzwanie - mówi
      ks.Wojciech Szukalski z Seminarium Duchownego w Bydgoszczy. "
      • wyluzowana.kaczka Re: dr.Lew Starowicz coś wie ale nie powie. 06.06.10, 12:31
        A ja mowie,ze nie moga? Inna sprawa: seksuolog z ksiedzem to juz nie
        dwa chlopy,ale cala armia pomyslow.;)
        • pis_na_pis Re: dr.Lew Starowicz coś wie ale nie powie. 06.06.10, 12:40
          wyluzowana.kaczka napisała:

          > A ja mowie,ze nie moga? Inna sprawa: seksuolog z ksiedzem to juz
          nie
          > dwa chlopy,ale cala armia pomyslow.;)

          :))))))))))
        • zoil44elwer Re: dr.Lew Starowicz coś wie ale nie powie. 06.06.10, 12:50
          Dwa samce-oba kotne?
      • zoil44elwer Re: dr.Lew Starowicz coś wie ale nie powie. 06.06.10, 12:32
        Jest mniej grzechu gdy ten tego ksiądz z zakonnicą plażują w Złotych Piaskach!!
    • a-wariatka-tanczy Re: może i wie Lew- ale nie insynuujcie homo 06.06.10, 12:37
      nawet esbecja sie do takich oskarżen nie posuwala
      owszem, robili rózne insynuacje ale o płatnych panienkach
    • allspice Re: dr.Lew Starowicz coś wie ale nie powie. 06.06.10, 12:52
      Czekamy na pamiętniki profesora L.Starowicza:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka