czarny-orangutan 27.11.14, 18:48 Zajrzałam na to forum i zauważyłam że kończy się umiera śmiercią naturalną. Właściwie to nie ma czego żałować. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
grgkh Re: Agonia 27.11.14, 19:55 czarny-orangutan napisała: > Zajrzałam na to forum i zauważyłam że kończy się > umiera śmiercią naturalną. > Właściwie to nie ma czego żałować. Żartujesz. :) Forum to tylko miejsce. Zaglądam tu, gdy mi po drodze. Inni robią to samo. Forum jest pełne materiałów, rozmów, które można sobie poczytać. Trochę to chaotyczne ale wyszukiwarka działa i ktoś nowy zawsze znajdzie coś na temat. Tematy aktualne są przypominane. Komentarze niewiele różnią się pod względem krytycznego stosunku do religii od innych miejsc, gdzie się o tych sprawach mówi. Popatrz na inne fora. Jest ich mnóstwo, znacznie więcej niż dawno temu. Tam też ruch jest coraz mniejszy. A to forum ma "nazwę" i to ona przyciąga zainteresowanych tą tematyką. A śmiercią naturalną to umiera religia. Na razie jeszcze ma realną władzę polityczną ale w umysłach Polaków zajmuje coraz nędzniejsze miejsce. Właściwie to nie ma czego żałować. P.S. Jak ruch na tym forum ustanie całkowicie, to częściej będę zaglądał na inne fora o tej tematyce. Właściwie to nie nie będę żałował na to czasu. Odpowiedz Link Zgłoś
kotekali Re: Agonia 28.11.14, 00:54 "brawo enrque111" czy ktos normalny moze tak napisac o tym slownym palkarzu? enrque (..jest..nie wiem..moze wyjechal?) to jeden z wiekszych kretaczy i konfabulatorow jacy tu zagoscili...na sama mysl jego na wymioty mi sie zbiera to nie agonia tego forum ale zwyciestwo !!! :) religianci mogli juz tylko demonstrowac swoja klotliwosc przeciw rozumowi ! :) Odpowiedz Link Zgłoś
kotekali Re: Agonia 28.11.14, 00:55 czarny orangutan ...to juz pingwiny nie wystarcza w kosciele watykanskim?? :) Odpowiedz Link Zgłoś