16.04.21, 17:49
Emerytowany papież Benedykt XVI kończy dziś 94 lata. Urodziny spędza w dawnym budynku klasztornym w Watykanie, który jest jego rezydencją od abdykacji w 2013 roku. Choć już nie pełni urzędu, jest najdłużej żyjącym papieżem. Leon XIII żył 93 lata.Nie wiem co jest lepsze.Długie życie w celibacie czy krótsze wśród uciech cielesnych?
Obserwuj wątek
    • kociak40 Re: Papież 16.04.21, 18:16

"Długie życie w celibacie czy krótsze wśród uciech cielesnych?" - n4rmoorr

Trudno zachować zimną krew przy gorącej kobiecie.
      Nawet w małym łóżku miłość nie ma granic.
          • pocoo Re: Papież 17.04.21, 09:55
            dunajec1 napisał:

> "...nawet matka chociaz stara dawala d....za talara...."
            > I w klozecie na stojaka. ech zycie.

" Na stojaka gdzieś w klozecie. A najmłodszy głupek przecie, choć podobał się niewiastom, dawał dupy pede....i ku matki wielkiej złości, nie brał nic od swoich gości".

Najmłodszy stażem wikary wie, że celibat można potłuc o kant każdej bajki.
              • pocoo Re: Papież 17.04.21, 14:44
                krzy-czy napisał:

> za piątaka- na stojaka
                > za trzy dychy- cxztery sztychy
                > a po setce- na kozetce.

No tak, "za darmo boli gardło".
            • n4rmoorr Re: Papież 19.04.21, 03:31
              Celibat to nie bajka .Zdarzają się takie cuda .Sam jestem tego przykładem..Kobietom ciężko to pojąć.Bo na zdradę odpowiadają zdradą.
              • feelek Re: Papież 19.04.21, 11:35
                n4rmoorr napisał(a):

> Celibat to nie bajka .Zdarzają się takie cuda .Sam jestem tego przykładem..Kob
                > ietom ciężko to pojąć.Bo na zdradę odpowiadają zdradą.
                ..
                nie bardzo rozumiem...
                [; jak to ja]
                ? czego niby jesteś pan n4moorr przykładem?
                Celibatu?
                Braku celibatu?
                hm...efektu celibatu?
                hmmm...braku efektu celibatu?
                ? Pan Xiądz,/b. Xiądz/ Xiężysyn?,,, etc...
                Ups... nie było pytania...

• pocoo Re: Papież 19.04.21, 17:30
                n4rmoorr napisał(a):

> Celibat to nie bajka .Zdarzają się takie cuda .Sam jestem tego przykładem..Kob
                > ietom ciężko to pojąć.Bo na zdradę odpowiadają zdradą.

Hej , znawco! Znasz to ze spowiedzi?
                Każde działanie wbrew naturze jest grzechem i to jakim. Jeżeli urodziłeś się aseksualny, to nikt tego nie zmieni. Narzucenie celibatu osobie, której hormony buzują jest grzechem śmiertelnym, ponieważ prowadzi do wielu wynaturzeń i przestępstw. Żadna modlitwa nie pomoże. Ksiądz Mateusz, to rola filmowa..
                • n4rmoorr Re: Papież 19.04.21, 17:50
                  pocoo napisała:

> n4rmoorr napisał(a):
                  >
                  > > Celibat to nie bajka .Zdarzają się takie cuda .Sam jestem tego przykłade
                  > m..Kob
                  > > ietom ciężko to pojąć.Bo na zdradę odpowiadają zdradą.
                  >
                  > Hej , znawco! Znasz to ze spowiedzi?
                  > Każde działanie wbrew naturze jest grzechem i to jakim. Jeżeli urodziłeś się a
                  > seksualny, to nikt tego nie zmieni. Narzucenie celibatu osobie, której hormony
                  > buzują jest grzechem śmiertelnym, ponieważ prowadzi do wielu wynaturzeń i przes
                  > tępstw. Żadna modlitwa nie pomoże. Ksiądz Mateusz, to rola filmowa..
                  Hej ,hej moja piękna.Narzuciłem sobie celibat wbrew mojej woli.Czyli po drodze były kobiety .Ale żadna mnie niezadowoliła .Nie chciałem byłej sprawiać przykrości.Przecież to matka moich dzieci.Zresztą już dorosłych.Taki ból.
    • feelek Re: Papież 17.04.21, 03:28
      n4rmoorr napisał(a):
      ".Nie wiem co jest lepsze.Długie życie w celibacie czy krótsze wśród uciech cielesnych?"

IMHO najepsze jest życie szczęśliwe.
      Coś takiego jest lepsze niż to samo, ale - nieszczęśliwe.
      • kociak40 Re: Papież 17.04.21, 10:06

"Coś takiego jest lepsze niż to samo, ale - nieszczęśliwe." - feelek

Życie, to tor przeszkód, w którym przeszkód nie można ominąć.
      • n4rmoorr Re: Papież 17.04.21, 20:33
        feelek napisał:

> n4rmoorr napisał(a):
        > ".Nie wiem co jest lepsze.Długie życie w celibacie czy krótsze wśród uciech cie
        > lesnych?"
        >
        > IMHO najepsze jest życie szczęśliwe.
        > Coś takiego jest lepsze niż to samo, ale - nieszczęśliwe.Oczywiście .Życie jest za krótkie by się martwić.
    • pocoo Re: Papież 17.04.21, 10:07
      n4rmoorr napisał(a):

> Emerytowany papież Benedykt XVI kończy dziś 94 lata.
      > Nie wiem co jest lepsze.Długie życie w celibacie czy krótsze wśród uci
      > ech cielesnych?
      To życie w celibacie , jest między bzykaniem, na pokaz dla naiwniaków lub wtedy, kiedy już im nie staje.
      Mając olbrzymią ilość szmalu, który klecha myśli o celibacie? Nawet najbardziej odrażający dewiant seksualny w koloratce zaspokaja swoje seksualne żądze. A papież? Penisa ma na pewno do siusiania.
    • edico Re: Papież 17.04.21, 11:46
      I dla tego, że po abdykacji nie pełnił już urzędu, podpisywał dokumenty jako urzędujący papież Benedykt XVI?
      Zresztą do dzisiaj sytuacja Franciszka jest nie jasne, Nie wiadomo, czy jest on papieżem czy komisarzem papieskim.
      • pocoo Re: Papież 17.04.21, 14:43
        edico napisał:

> I dla tego, że po abdykacji nie pełnił już urzędu, podpisywał dokumenty jako ur
        > zędujący papież Benedykt XVI?

Jak "duch święty" go wybrał, to papieżem jest do końca życia. Katolicyzm słynie z papieży świeckich i duchownych, antypapieży , rezydentów i tej całej menażerii, którą im duch święty wybrał. A co?

> Zresztą do dzisiaj sytuacja Franciszka jest nie jasne, Nie wiadomo, czy jest on
        > papieżem czy komisarzem papieskim.
        >
        Tylko duch święty to wie.
    • snajper55 Re: Papież 17.04.21, 18:56
      n4rmoorr napisał(a):

> Emerytowany papież Benedykt XVI kończy dziś 94 lata. Urodziny spędza w dawnym b
      > udynku klasztornym w Watykanie, który jest jego rezydencją od abdykacji w 2013
      > roku. Choć już nie pełni urzędu, jest najdłużej żyjącym papieżem. Leon XIII żył
      > 93 lata.Nie wiem co jest lepsze.Długie życie w celibacie czy krótsze wśród uci
      > ech cielesnych?

Nie ma takiego wyboru. Po pierwsze wielu żyje bardzo długo korzystając z darów natury. W tym wielu papieży. Inni żyją krótko w celibacie. Długość życia bardziej zależy od bogactwa, które zapewnia lepsze jedzenie, lepsze leczenie, czas na odpoczynek i dbanie o siebie.

Na Pradze Północ żyje się średnio 71/79 lat (kobiety/mężczyźni) a w Wilanowie 81/89. Sądzisz że w Wilanowie więcej ludzi żyje w celibacie niż na Pradze? 10 lat różnicy!

tvn24.pl/tvnwarszawa/najnowsze/najkrocej-zyja-na-pradze-najdluzej-w-wilanowie-138444
      S.
      • n4rmoorr Re: Papież 17.04.21, 20:37
        snajper55 napisał:

> n4rmoorr napisał(a):
        >
        > > Emerytowany papież Benedykt XVI kończy dziś 94 lata. Urodziny spędza w da
        > wnym b
        > > udynku klasztornym w Watykanie, który jest jego rezydencją od abdykacji w
        > 2013
        > > roku. Choć już nie pełni urzędu, jest najdłużej żyjącym papieżem. Leon XI
        > II żył
        > > 93 lata.Nie wiem co jest lepsze.Długie
        >
        > Na Pradze Północ żyje się średnio 71/79 lat (kobiety/mężczyźni) a w Wilanowie 8
        > 1/89. Sądzisz że w Wilanowie więcej ludzi żyje w celibacie niż na Pradze? 10 la
        > t różnicy!
        >
        > tvn24.pl/tvnwarszawa/najnowsze/najkrocej-zyja-na-pradze-najdluzej-w-wilanowie-138444
        > S.
        Nie wiem Snajper .Jesteś fajny gościu .W podobnym wieku .Tęsknisz za miłością i za kimś bliskim.Ja znalazłem.Trzymaj się w zdrowiu.Kto szuka nie błądzi.
        • kociak40 Re: Papież 17.04.21, 23:31

"Tęsknisz za miłością i za kimś bliskim.Ja znalazłem." - n4rmoorr

Idealne małżeństwo składa się: z męża sadysty i żony masochistki.
          • pocoo Re: Papież 18.04.21, 10:27
            kociak40 napisał:

>
            > "Tęsknisz za miłością i za kimś bliskim.Ja znalazłem." - n4rmoorr
            >
            > Idealne małżeństwo składa się: z męża sadysty i żony masochistki.
            >
            Lub odwrotnie.
            • feelek Re: Papież 18.04.21, 17:41
              pocoo napisała:
              >
              > kociak40 napisał:
              >
              > > Idealne małżeństwo składa się: z męża sadysty i żony masochistki.
              > >
              > Lub odwrotnie.
              .....
              ???????????????????
              ..
              ? Odwrotnie ?
              ..
              : żony masochistki i męża sadysty?
                • feelek Re: Papież 18.04.21, 22:54
                  pocoo napisała:

> feelek napisał:
                  >
                  > > ???????????????????
                  > > ..
                  > > ? Odwrotnie ?
                  >
                  > Kojarzysz mi się z rzepem na psim ogonie.
                  ..
                  ... ale ja na rzepy mam tylko buty...
                  ? pocoo ma psa na rzepy?
                  ..
                  PS. Już tu mówiłem: 10 000 wpisów napisałem i q....nie nauczyłem się nienawidzić...
                  PS2. Tak się często zastanawiam - skąd się bierze hejt u takiej np. pocoo?
                  : wódka była za ciepła, czy trawa - zamiast zielona, to ta z materaca ?
                  ..
                  ¿Coo pocoo?
          • kociak40 Re: Papież 18.04.21, 15:15
            pocoo napisała:

> n4rmoorr napisał(a):
            >
            > > Tęsknisz za miłością i
            > > za kimś bliskim.Ja znalazłem.

> Gdzie?

Po omacku można poznać płeć, a nie charakter.
            Na randce w ciemno kwiatem jednej nocy może być każda kobieta.
          • feelek Re: Papież 18.04.21, 17:58
            N4moorr: " tęsknisz za miłością (...) ja znalazłem"
            Pocoo: ".... gdzie?"
            ..
            Jak znam życie/to forum/n4morr, to w Bogu Ojcu/ Królu Jezusie Panu Naszym Ukrzyżowanym, Zmartwychwstałym i Maryi Zawsze Dziewicy.... bla, bla, bla...
      • feelek Re: Papież 18.04.21, 17:50
        snajper55 napisał:
        > Na Pradze Północ żyje się średnio 71/79 lat (kobiety/mężczyźni) a w Wilanowie 81/89.

Sorry, ale Wilanów ma dopiero 20 lat....
        Tam nikt jeszcze nie przeżył, ani 81, ani 89 lat!
        No chyba, że kaman o Króla Jana III Sobieskiego i Marysieńkę d' Arquien.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka