Dodaj do ulubionych

Pożegnanie

IP: *.crowley.pl 04.04.05, 16:33
A gdyby nam kiedy przyszło się rozstać,
odejść w wieczności krainy,
ni żal, ni smutek, ni rozpacz
lecz nadzieja potrzebna, że TAM się znów zobaczymy.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka