Gość: Jacek Pęczak IP: *.crowley.pl 04.04.05, 16:33 A gdyby nam kiedy przyszło się rozstać, odejść w wieczności krainy, ni żal, ni smutek, ni rozpacz lecz nadzieja potrzebna, że TAM się znów zobaczymy. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj