Gość: agata
IP: 80.48.245.*
07.04.05, 10:50
Składam Ci hołd Ojcze Święty ,Byłeś Wielki , Mądry , Ciepły a mądrość miałeś
wypisaną na twarzy, każde Twoje słowo bylo wielkie i zapadało w pamięć.
Nigdy Cię nie zapomnę , postaram się zmienić siebie i swoje życie.Wieczny
odpoczynek racz Mu dac Panie!.