Dodaj do ulubionych

Chwilówki ...

IP: *.cable.net-inotel.pl 10.06.11, 22:30
ostatnio na naszym rynku popularne są lichwiarskie firmy oferujące pożyczki , standardowe kwoty od 500do 2000zł na lichwiarski procent ukryty w postaci "kosztów" i innych wynalazków, pożyczasz na miesiac 500zł oddajesz 700, z 2000 jest ok 2500 w zależności od firmy. Oczywiście takie firmy liczą sobie niesamowite koszty przy spóźnieniach typu 100zł za dojaz , 50 zł za SMS i inne koszty, wiec często po paru dniach z 500 trzeba odddać 900 albo i więcej...

Jeżeli ktoś wziął takie pożczki to niech nie daje sie po żadnym pozorem zastarszyć "windykatorom" czy innym kurierom, wpłat dokonuje na konto bankowe ,,a nie do ręki przedstawicielom, i oczywiście najważniejsza rzecz - wyśmiać ich opłaty za 3 dni spóźnienia po 200zł i więcej i po prostu nie płacic- oddać im trzeba tyle na umowie i dowidzenia, twardo trzeba im powiedzieć jak chcecie więcej to prosze podać mnie do sądu!!! Najczęściej po takim postawieniu sprawy firmy te miękną i grzecznei odpuszczają wiec jak ktoś ma jakiś problem to niech nie daje sie zastarszyć. Pożyczki te funkcjonują na zasadzie odnownienia , czyli można oddać im "odsetki" i umowa jest przedłużana na kolejny miesiąc - na tym polu też mogą was pocałować w dupę - przykładowo pożyczasz 500 po miesiącu do oddania jest 700, jak dasz im 300zł to 200 idzie na "przedłużenie" a 100 na kapitał czyli po kolejnym miesiaću trzba oddać im 600zł - i tutaj też nie dajcie im sie zrobić w balona- nie podpisujcie żadnych nowych umów - z długu 700zł po wpłacie 300 zostaje 400 a nie 600 i nie dajcie sie zastraszać tylko od razu proponujcie sąd jak są tacy cwani.

Pisze tego posta bo miałem kilka chwilówek i płaciłem im w ratach ( oczywiście rozsądnych) , na początku straszyli mnie ze to są koszta i tak naprawde stałem w miejscu , ale po spłacie grzecznie oddawali mi potwierdzenia spłat wiec jeżeli ktoś jest w takiej sytuacji to pisze "ku pokrzepieniu serc" - nie dajcie się doić cwaniakom i lichwiarzom tylko dlatego ze znaleźliście sie w trudnej sytuacji !! Głowa do góry mam nadzieje ze komuś pomoże ten post
Obserwuj wątek
    • kancelariakio Re: Chwilówki ... 08.09.16, 12:30
      Dzień dobry. Reprezentuję Kancelarię Prawną KIO specjalizującą się w pomocy osobom zadłużonym. Państwa długi mogą wygasnąć z mocy prawa i nie będzie trzeba ich dalej spłacać. Dla zainteresowanych więcej informacji. Zapraszam do kontaktu.
      Magdalena Mazurek
      magdalena.mazurek@kancelariakio.pl
      tel. 531056920
    • marcinkitaj Re: Chwilówki ... 11.03.17, 22:44
      Dzisiaj jest już ustawa antylichwiarska, a koszty zawsze obliczam w arkuszu excela - do pobrania stąd rankingfirmpozyczkowych.pl/kalkulator-pozyczki-chwilowki-w-arkuszu-excela/
    • mato22 Re: Chwilówki ... 27.12.19, 13:17
      Konsolidacja chwilówek online www.netpozyczka24.pl/konsolidacja-chwilowek-online/ czyli skuteczny model konsolidacji wielu drogich chwilówek z krótkim terminem spłaty, które są spłacane pożyczka konsolidacyjna. Dzięki czemu nie musimy ponosić dużych kosztów w krótkim okresie, spłacamy swoje zobowiązanie w formie pożyczki ratalnej.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka