lejlalejla 10.04.06, 13:00 Czy ktoś wie po jakim czasie Pactor przysyła komornika??? Wpłaciłam część zadłużenia (400), ale nie zgodzili sie na raty. Zostało mi 700 zł. Nie wiem czy zdążę przed komornikiem. Potrzebuję jeszcze dwóch miesięcy. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Majkel Re: dług w TP - Pactor IP: 80.51.247.* 10.04.06, 17:36 sprez sie a napewno sie uda. Z komornikiem to tez nie jest tak hop siup i juz. Sprawa musi przejsc przez Sad a to zwykle troszke trwa. Odpowiedz Link Zgłoś
lejlalejla Re: dług w TP - Pactor 10.04.06, 19:22 Dzięki. Mam nadzieję, że zdążę przed nimi. Odpowiedz Link Zgłoś