Gość: marii
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
13.09.06, 15:59
witam!
chodzi o nieudane leczenie stomatologiczne (niedopełnione wszystkie 3 zęby
leczone kanałowo, nieszczelne plomby) i konieczność ponownego leczenia od razu
po zakończeniu leczenia, tzn. w czasie gdy rok gwarancji (o którym mnie
zapewniano podczas leczenia) nie minął.
problem dotyczy sytuacji, gdy lekarka nie zamierza _poprawić_ zebów, nie
zamierza też oddać pieniędzy. Chodzi o dużą kwotę, zębów było niestety więcej,
nie stać mnie na leczenie zębów po raz kolejny, a jest to konieczne. Jestem
młoda i nie chcę stracić zębów. Obecnie pożyczam pieniądze i leczę jeszcze raz
zęby u innego stomatologa płacąc po raz drugi. Jestem załamana. Wiem że są
inne poszkodowane osoby.
Do tego wszystkiego dochodzi problem niewpisywania w kartę leczenia (którą mam
skserowaną) wizyt, np. z 4 pełnopłatnych wizyt są odnotowane 2. Niestety nie
mam rachunków, gdyż kiedy o nie prosiłam nie wydano mi ich, mówiono mi że i
tak nie można sobie odliczyć od podatku... Czuję, że byłam naciągana.
czy jest jakikolwiek sposób odzyskania pieniędzy za nieudane leczenie?
proszę o pomoc