01.10.07, 00:15
witam serdecznie mam pytanie ktore dotyczy wyjazdu za granice .
oboje z mezem wyjechalismy w poszujiwaniu pracy za granica . naszym
mieszkaniem opiekuje sie kolezanka ktora mi wlasnie dzisiaj napisala
ze w drzwiach byla kartka od komornika i ze trzeba sie z nim
zkontaktowac jestem strasznie przerazona bo nie wiem co mam zobic
bede dzis do niego dzwonic ale najbardzie mnie martwi to ze na tej
kartce pisze ze jesli nikt nie zkatakuje z nim to wejda z policja .
co mam robic blagam pomozcie.... pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • mr_pope Re: kaki2007 01.10.07, 10:34
      Jeśli się skontaktujesz to nie wejdzie z policją. O co się więc bać?
      • aniol_stroz1 Re: kaki2007 01.10.07, 13:19
        A po drugie, to jest standardowy druczek urzędniczy tzw. gotowiec.
        On wpisuje tylko numer telefonu termin do którego masz się zgłosić.
        W rzeczywistości wygląda, to troszkę inaczej, niż jest tam
        napisane :)). Zadzwoń do komornika i będzie po sprawie.

        Pozdrawiam
    • majkel01 Re: kaki2007 01.10.07, 17:12
      trzeba koniecznie sobie przypomnieć co to może być. Może da jeszcze radę dogadać
      się z wierzycielem, tak żeby ten wycofał tytuł egzekucyjny od komornika.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka