kaki2007
01.10.07, 00:15
witam serdecznie mam pytanie ktore dotyczy wyjazdu za granice .
oboje z mezem wyjechalismy w poszujiwaniu pracy za granica . naszym
mieszkaniem opiekuje sie kolezanka ktora mi wlasnie dzisiaj napisala
ze w drzwiach byla kartka od komornika i ze trzeba sie z nim
zkontaktowac jestem strasznie przerazona bo nie wiem co mam zobic
bede dzis do niego dzwonic ale najbardzie mnie martwi to ze na tej
kartce pisze ze jesli nikt nie zkatakuje z nim to wejda z policja .
co mam robic blagam pomozcie.... pozdrawiam