Dodaj do ulubionych

torby i walizki

23.11.18, 17:54
Ostrzegam przed zakupami w firmie RGL i sklepie Bucik!!! Zakupiona duża torba na kółkach rozerwała się już w drodze na lotnisko (torba była wypchana, ale puściły szwy-pojedyncze!), a na lotnisku odpadło jedno z kółek (zapewne gdzieś na krawężniku- kółka są zanitowane tak bezmyślnie daleko od brzegu, że łatwo nimi zahaczyć i katastrofa gotowa. Wiem co mówię, bo posiadałem już wiele toreb i walizek na kółkach). W ramach reklamacji przesłałem torbę na własny koszt (jakżeby inaczej!) do Bucika, aby wkrótce otrzymać odmowę, bo „Uszko-dzenia mają charakter mechaniczny. Powstały na skutek czynników zewnętrznych.” Na wielokrotne prośby o wyjaśnienie jak stwierdzono poprucie szwów na skutek zewnętrznego czynnika i jak się ma nitowanie w stosunku do innych toreb, których kółka nie odpadają, nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Po prostu mnie olano, bo przecież już im zapłaciłem. Firma Bucik jest też na tyle biedna, że uszkodzoną torbę mógłbym odzyskać wyłącznie po powtórnej zapłacie za transport (czego nie zrobiłem). Zdecydowanie odradzam jakikolwiek kontakt z oboma firmami.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka