IP: *.interpc.pl / 193.25.186.* 23.11.04, 15:43
Adamie chyba nie grozi Ci umieranie z nudów przy tak aktywnym byciu na forum
(i to w różnych wątkach).Czy już skorzystłeś z mojej rady i zakochałeś się?Ja
dalej poszukuję tego kochającego, romantycznego, miłego i to nie po to by
potraktować go jak zabawkę.Mam nadieję, że kryzys wieku średniego Ci
minął.Pozdrawiam ciepło.
Obserwuj wątek
    • Gość: ADAM Re: Do ADAMA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.04, 10:53
      Ktoś mnie tu szpieguje???? a to czemu? Nie. nie zakochałem się i nie mam , po
      ostatnich doświadczeniach, na to ochoty....przynajmniej na razie....
      A ta moja wielowątkowość to stąd, że ja lubie sobie pogadać, a prace mam BARDZO
      NIERÓWNĄ- czasem trzeba siedzieć po godzinach i nie ma czasu zrobić hjerrrbatki
      a czasem UMIERAM Z NUDÓW...

ale, że chciało ci się szukać mnie na forum?.... to jestem zaskoczony...

kryzys wieku średniego? ....nie mija NIGDY!Jak się już raz w niego wdepnie
      to....
      ehhh
      pozdrawiam
      • Gość: marzenie77 Re: Do ADAMA IP: *.interpc.pl / 195.136.46.* 24.11.04, 12:40
        Nikt Cię nie szpieguje,po prostu te same tematy przypadły mi do gustu, a że
        wiekiem nie różnimy się zbytnio więc wszystko się wyjaśniło.Złe doświadczenia z
        miłością?-to nic nowego, ale myślę,że zakochanie to taki stan o którym marzą
        wszyscy,uskrzydla i chce się żyć.Co do kryzysu...też go czasami mam,ale cóż
        przechodzi(żeby wrócić oczywiście),daje mi nowe doświadczenia i żyję
        dalej.Życzę aromatycznej herbatki,pozdrawiam
        • Gość: adam Re: Do ADAMA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.04, 16:49
          NIKT MNIE NIE SZPIEGUJE?Szkoda. a już myślałem ,że to jakaś KOBIETA-SZPIEG!!!
          Jakaś Mata Hara-Kiri, czy cuś....
          Ja o zakochaniu już nie marzę- zbyt mocno bolało ostatnim razem !!!!
          przestaję wierzyć w : miłość...wierność...oraz to, że was nie opuszczę, aż do
          śmierci.. he, he...
          Wiekiem się nie różnimy? a mnie się cały czas wydaje,że wszyscy różnią się ode
          mnie...nawet wiekiem...
          .... a czy moge sobie życzyć herbatki niearomatycznej?
          ..."jakosik nielubia"....
          pozdrawiam i biegnę dalej- koniec przerwy...
          • Gość: marzenie77 Re: Do ADAMA IP: *.interpc.pl / 193.25.186.* 24.11.04, 21:35
            No, nie rozczulaj się tak nad sobą.Napisałeś "przestaję wierzyć w :
            miłość...wierność" a nie "przestałem", czyli proces jeszcze trwa.Myślę,że
            jesteś do uratowania.Herbatki niearomatycznej oczywiście możesz sobie
            życzyć,ale chyba nie wiesz co tracisz.Aha, uważaj z tym bieganiem...w końcu
            wiek średni,haha
            • Gość: ADAM Re: Do ADAMA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.04, 10:29
              ...ano "przestaję" , bo co i rusz dowiaduję się prawdy o związkach moich
              znajomych...wszystko to palcem na wodzie pisane... ludzie się żrą,
              zdradzają,..a ja ich pamiętam...uśmiechniętych..zakochanych..szczęśliwych..
              aż żal pisać....
              o swoich potyczkach pisać NIE BĘDĘ...

przez "bieganie" rozumiem kuśtykanie z prędkością 20 kuśtyków na minutę...

a z herbat najbardziej lubię LIPTONA i zieloną YUNNAN, rok temu udało mi sie
              rzucić cukier do w/w.... ale kawkę to czasem posłodzę...
              zapachowych jakoś nie lubię..strasznie dużo w nich chemii, może dlatego ?
              pozdrawiam .
              • Gość: marzenie77 Re: Do ADAMA IP: *.interpc.pl / 195.136.46.* 26.11.04, 20:39
                Rzeczywiście,ja też obserwuję to zjawisko w moim otoczeniu i nie wiem co się
                dzieje.Rozstają się ludzie,którym wszyscy zazdrościli szczęśliwego
                pożycia.Zresztą gdyby ktoś rok temu powiedział,że spotka mnie to samo nie
                uwierzyłabym.Kryzys wieku średniego u mężczyzn którzy nagle zamieniają
                stateczną teczkę na plecaczek i wydaje im się,że wybił dla nich ostatni
                dzwonek.Ech, szkoda gadać.
                A ja lubię herbatę z cytryną i miodem, pychotka.
                • Gość: Ewa Re: Do ADAMA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.04, 14:02
                  no no:)) czytam i czytam...usmiecham się i zastanwiam czy nie prościej na
                  swoją poczte....chodż co ja biedna wtedy bym czytała?:)))jeśli juz jestesmy
                  takimi koneserami herbatki to ja polecam z pieprzem to dopiero pychotka:))) a
                  jak grzeje (lepiej niz ....)ten pieprz oczywiście mielony pozdarwiam Adama i
                  marzenie ...Ewa tak zupelnie na marginesie zgdazam se z Adamem zbyt duzo ludzi
                  nie wie co znaczy kochać "pokażcie mi tego co wymyslił miłość i szubienice na
                  której go z ato powieszono"" :))
                  • Gość: ADAM Re: Do ADAMA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.04, 16:40
                    HE.HE.....
                    DOBRE.....
                    ta..hjerrrrrrbartka z miodem i cytrynką..."dla zdrowotnoscji" nie jest zła
                    ale z pieprzem?... cayenne?
                    co do szubienicy...hm...kto wymyślił miłość?... ciekaaaaawe...
                    podobno , to po to, żeby ludzie się rozmażali...bo inaczej, to by im się nie
                    chciało...L.Wiśniewski twierdzi..., że to tylko NATURA, CHEMIA!!!
                    brrrrrrrrr jak sobie pomyśle,że człowiekiem rządzi tylko INSTYNKT,to...
                    "...aż chce się wyjść z kina..."
                    ależ oczywiście ,ze korespondencja osobista jest O S O B I S T A,
                    a na forum dyskutować niby prywatnie?????...
                    to dopiero WYZWANIE !!!!
                    pozdrawiam obie panie...

o! nawet nie czuje jak mi się rymuje...
                    • Gość: Ewa Re: Do ADAMA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.04, 20:04
                      Jaki sobie wsypiesz...z takim będziesz pił tę miksturke:)))do rozmnażania ponoć
                      nie potrzeba miłości zreszta jak bardzo często widać to właśnie chemia powoduje
                      że nie wymieramy...ciekawi mnie twój pogląd na temat "samotności w sieci"? co
                      sądzisz o tej książce a może przeczytałes dalsze pozycje pana
                      Wisniewskiego"Martyna" i "Zespoły napięć" możemy sobie osobiście na ten temat
                      popisać ..pozdrawiam bardzo serdecznie....Spotkli się śpiąca królewna ze ślepym
                      królem...chcę dać ci to co mogę.......czule czulej najczulej :))
                      • Gość: ADAM Re: Do ADAMA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.04, 11:47
                        A to nam się RAJ ZROBIŁ>>>adam-ewa.... no, no...
                        co do chemii , no właśnie miłość...sex...ponoc to jedno i to samo...
                        PONOĆ>>>>>>
                        s@motność , to jedna z lepszych książek jakie dane mi było czytać...
                        Wiśniewskim się zachwyciłem do tego stopnia,że na forum KSIĄŻKOWYM założyłem
                        wątek: "L.Wiśniewski"... ale okazało się że większość wpisów była od ludzi ,
                        którzy go nie lubią... i musiałem faceta bronić cały czas...
                        teraz czytam "zespoły..." opowiadaniem o "hitlerkach" zaskoczył mnie...jeszcze
                        czytam....
                        "los powtórzony..." no cóż...powtórzony... miło się czytało choć brakowało mi
                        tu tego CZEGOŚ, co było w "s@motności"...i kończy się jakoś tak...

polecam na zimowe wieczory K.JANDY "różowe tabletki na uspokojenie"( chyba nie
                        pomyliłem tytułu?)" m@łpy" jeszcze nie czytałem a ponoć też dobre...

własnie wczoraj odkryłem, że strrrrrrrrrrasznie brakuje mi czasu, NA WSZYSTKO,
                        jestem otoczony tyloma rzeczami do: ZROBIENIA, PRZECZYTANIA< OBEJRZENIA<
                        NAPISANIA,WYSŁUCHANIA, ze dzień powinien u mnie trać przynajmniej 30 godzin,
                        mimo,iż wstaję ,od tygodnia ,godzinę wcześniej i kładę się później...ciągle
                        brakuje czasu... a tu święta JADĄ!!!!! trzeba będzie znaleźć czas na
                        przedświąteczne warszawskie wieczorne spacery ....MÓJ COROCZNY
                        RYTUAŁ...uwielbiam...po prostu...uwielbiam....
                        • Gość: Ewa Re: Do ADAMA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.04, 16:01
                          :))) powiadasz mamy raj :o)) no cóż na imie mi Ewa więc nie widze powodu żeby
                          podpisywac sie inaczej(chyba że wolisz pociagająca :)))to tylko napisz a twe
                          życzenie zostanie spełnione w koncu niedlugo mamy Mikołaja.Niedawno czytałam
                          gdzieś na forum że niejaki Adam strasznie sie nudzi :O))))))) a teraz proszę
                          nie ma czasu na nic....mam nadzieje że na odpisywanie mi troszke czasu
                          znajdziesz.Co do Wisniewskiego to zastanaiwam sie czasami dlaczego ma on tak
                          wielu przeciwników??? ciekawi mnie jaki fragment tej książki wzruszył cie
                          najbardziej? świeta idą święta mam takie swoje malutkie zyczenie śnieg,maly
                          domek w górach z kominkiem,winilowe płyty w promieniu 5km pustka koniecznie
                          jakis futrzak wina w spiżarni :o))))) żadnej TV telefony schowane w
                          zamrażalniku...ech pomarzyć...to byłby wtedy...raj....poprostu raj....
                          • Gość: ADAM Re: Do ADAMA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.04, 17:18
                            a nie...przepraszam..umieranie z nudów a brak czasu to dwie różne sprawy....
                            umierać z nudów można nawet w polu lub przy taśmie w fabryce....zajęc to mi
                            nigdy nie brakuje,jest ich ostatnio nawet zbyt dużo.... chodzi raczej o...sorki
                            za wyraz...GRADACJĘ (?)....POTRZEB...
                            a mnie POTRZEBNI SĄ LUDZIE DO POGADANIA...łot i wsio....

chatka...góry....taaaaa, TYS PIKNIE.....ale telefon w zamrażalniku???? a skąd
                            ty weźmiesz lodówkę?

a co do raju....
                            W RAJU MUSI....podkreślam...MUSI ...być GORACO...żadne śniegi...
                            pa....

p.s. co to jest "futrzak wina?"

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka