Dodaj do ulubionych

Nokia 6680 simlock

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.08.05, 21:31
witam!
czy orientuje się ktoś w jaki sposób jestem w stanie ściągnąc SIMLOCKA z w/w
Nokii (6680) ???? mam takową przywiezioną z Irlandii ale niestety z
simlockiem :( :( dzięki z góry za pomoc
Obserwuj wątek
    • wessna Re: Nokia 6680 simlock 09.08.05, 21:33
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=75&w=26737943&a=26778539
      • Gość: blq niestety, nie z tym modelem taka akcja :( /nt IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.08.05, 21:35
    • Gość: blq Re: Nokia 6680 simlock IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.08.05, 21:33
      być może coś się przez ostatni miesiąc zmieniło, ale jeszcze niedawno nikt w
      Polsce nie ściągał z niej simlocka, a każdy serwis/komis, który to oferował,
      wysyłał telefony do niemiec. Cała akcja kosztowała 100-150zł. Czyli jeszcze
      więcej niż smok z czarnego SX1.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka