Gość: ARR IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.08.05, 21:31 witam! czy orientuje się ktoś w jaki sposób jestem w stanie ściągnąc SIMLOCKA z w/w Nokii (6680) ???? mam takową przywiezioną z Irlandii ale niestety z simlockiem :( :( dzięki z góry za pomoc Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wessna Re: Nokia 6680 simlock 09.08.05, 21:33 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=75&w=26737943&a=26778539 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: blq niestety, nie z tym modelem taka akcja :( /nt IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.08.05, 21:35 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: blq Re: Nokia 6680 simlock IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.08.05, 21:33 być może coś się przez ostatni miesiąc zmieniło, ale jeszcze niedawno nikt w Polsce nie ściągał z niej simlocka, a każdy serwis/komis, który to oferował, wysyłał telefony do niemiec. Cała akcja kosztowała 100-150zł. Czyli jeszcze więcej niż smok z czarnego SX1. Odpowiedz Link Zgłoś