Dodaj do ulubionych

samsung J400 - pytanie

06.06.08, 11:50
Witam. mam pytanie. Czy ktos orientuje sie jak mozna sciagac mp3 do tego
telefonu. mam go kilka dni wydawał sie fajny ale okazuje sie ze z pamiecia cos
nie halo, bo wchodza 2 piosenki i koniec. prosze o rade. co z tym fantem zrobic.
Obserwuj wątek
    • yavorius Re: samsung J400 - pytanie 06.06.08, 12:15
      Ten telefon ma 8 MB wbudowanej pamięci, więc nie dziwne, że się tyle
      danych w nim mieści. Dokup kartę i tyle :)
      • nathani Re: samsung J400 - pytanie 06.06.08, 13:46
        a jaka karte? jestem laikiem w tej kwestii wiec nie bardzo wiem :(
        • yavorius Re: samsung J400 - pytanie 06.06.08, 13:50
          microSD
          • nathani Re: samsung J400 - pytanie 06.06.08, 14:00
            dzięki

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka