IP: *.lodz.mm.pl 16.01.04, 19:37
Kto zna przepis na pyszny jabłecznik z kafejki verte???
Obserwuj wątek
    • Gość: Zawisza Re: Verte IP: *.odnxx6.adsl-dhcp.tele.dk 18.01.04, 23:00
      No wiec, Kochana Kasiu, jak sie spotkamy, to pojdziemy do kafejki Verte. Bedzie
      piekny romantyczny nastroj i... zamowimy oczywiscie pyszny jablecznik. A potem
      moze uda nam sie zdobyc sekretna recepture... Ale jak, tego teraz nie zdradze.
      • Gość: Kasia Re: Verte IP: *.lodz.mm.pl 18.01.04, 23:03
        Kochany Zawiszko! Juz nie mogę się doczekać...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka