Gość: Kasia IP: *.lodz.mm.pl 16.01.04, 19:37 Kto zna przepis na pyszny jabłecznik z kafejki verte??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Zawisza Re: Verte IP: *.odnxx6.adsl-dhcp.tele.dk 18.01.04, 23:00 No wiec, Kochana Kasiu, jak sie spotkamy, to pojdziemy do kafejki Verte. Bedzie piekny romantyczny nastroj i... zamowimy oczywiscie pyszny jablecznik. A potem moze uda nam sie zdobyc sekretna recepture... Ale jak, tego teraz nie zdradze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kasia Re: Verte IP: *.lodz.mm.pl 18.01.04, 23:03 Kochany Zawiszko! Juz nie mogę się doczekać... Odpowiedz Link Zgłoś