quba
26.01.10, 10:55
Tak sobie myslę,ze kiedy weszlam na forum kuchnia pierwszy raz ( a
było to jakoś w 2001 lub w 2002 roku) to było na nim grono fajnych
ludzi, którzy wymieniali sie fajnymi przepisami i dawali sobie
wzajemnie cenne rady.
Dzisiaj forumowicze zwalniaja sie kompletnie z myslenia,
samodzielnosci i inwencji.
Po co myśleć, skoro jest forum.
Pewnie zaraz mnie zarzucicie odpowiedziami w stylu "jak ci sie nie
podoba to spadaj", albo nazwiecie mnie trolem, czy kimś w tym stylu.
Sami powiedzcie czy mam racji?
Wkrótce pewnie ktoś załozy wątek w stylu
- mam w domu kawałek chleba, co z nim zrobić?
albo
jak sie gotuje marchewke?
Naprawde, drodzy Forumowicze, zastanówcie sie czasem, zanim
zaczniecie stawiać śmieszne pytania.