Dodaj do ulubionych

Pytanie o dekoracje

07.05.10, 19:18
W najbliżeszej przyszłości mam uroczystośc rodzinną - przyjęcie
odbędzie się rano. Do tej pory na imprezy robiłam dekoracje tego
dnia, kiedy potrawy były podawane na stół. Teraz, żeby udekorować
musiałabym chyba wstać o 4 rano, a bardzo mi się nie chce :-) Czy
moge przygotować potrawy i udekorować je (np. jajka faszerowane
dekorowane m.in. rozetką z majonezu) poprzedniego dnia wieczorem?
Jak przechować, żeby nie wyglądało to nieświeżo? To samo dotyczy
wędlin, sałatek itd. - czy nie zaszkodzi, jeżeli ułożę z dekoracjami
na półmiskach wieczorem?
Liczę na pomoc :-)
Pozdrawiam, m.
Obserwuj wątek
    • dorota.be Re: Pytanie o dekoracje 08.05.10, 16:59

      TU znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania i mnóstwo ciekawych
      pomysłow do skopiowania.

      www.wielkiezarcie.com/recipeslist.php?group=61&user=164493

      ♥♥♥♥♥

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka