montechristo4
07.05.10, 19:18
W najbliżeszej przyszłości mam uroczystośc rodzinną - przyjęcie
odbędzie się rano. Do tej pory na imprezy robiłam dekoracje tego
dnia, kiedy potrawy były podawane na stół. Teraz, żeby udekorować
musiałabym chyba wstać o 4 rano, a bardzo mi się nie chce :-) Czy
moge przygotować potrawy i udekorować je (np. jajka faszerowane
dekorowane m.in. rozetką z majonezu) poprzedniego dnia wieczorem?
Jak przechować, żeby nie wyglądało to nieświeżo? To samo dotyczy
wędlin, sałatek itd. - czy nie zaszkodzi, jeżeli ułożę z dekoracjami
na półmiskach wieczorem?
Liczę na pomoc :-)
Pozdrawiam, m.