Gość: agga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.05.04, 16:53 mam takie pytanie do obywateli stolicy;co sie u Was zwykło nazywać pyzami? zawsze mnie to intrygowało,bo wiem,że to chyba nie to samo co w Wielkopolsce...to jak? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj