IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.05.04, 16:53
mam takie pytanie do obywateli stolicy;co sie u Was zwykło nazywać pyzami?
zawsze mnie to intrygowało,bo wiem,że to chyba nie to samo co w
Wielkopolsce...to jak?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka