Gość: sisy
IP: *.crowley.pl
04.07.04, 15:04
od niedawna jest w sprzedazy nowosc dr oetkera - "krem ole" dostepny w
smakach: waniliowym i czekoladowym. kosztuje 1,5 za torebeczke, proszek
nalezy wsypac do naczynia<wysokiego> i dolac ok 300ml zimnego mleka,ubijac ok
3min. mowie wam pycha, powstaje taki krem - puding, co normalnie jest
sprzedawanay w kubeczkach, z tym ze w kubeczku macie 150g za 1,5, a jak sami
zrobicie to macie z 3razy wiecej za podobna cene i wiecej
przyjemnosci,polecam,pycha!