Gość: alienor
IP: *.crowley.pl
07.09.04, 17:34
Wybieram sie za dwa tygodnie, bede sie wloczyc samochodem, wiec mozliwosci
nabywczo-transportowe mam znaczne. Przywioze ulubione miody, konfiture figowa
i sery. To z Francji. W Hiszpanii jeszcze nigdy nie bylam i nie wiem, co
warto stamtad przywiezc, mam na mysli produkty spozywcze. Macie jakies typy?
Moze jakies przyprawy? Oliwy? Nietypowe produkty zbozowe? Jakies ciekawe
produkty regionalne?