lomas
23.09.04, 22:14
kobieta.gazeta.pl/kuchnia/2,54041,,,,28184778,P_KOBIETA_PRZEPISY.html
No i mogę piec "babeczki" bez foremek do nich.
Że też nigdy na to nie wpadłam , wystarczy przyszczypnąć.
No musiałam to napisać od razu mi się cieplej w ten zimny wieczór zrobiło :)
JUTRO BĘDĄ "BABECZKI"