Dodaj do ulubionych

Robot planetarny.

14.01.21, 19:34
Ciekawa jestem co robicie w robocie planetarnym prócz rzeczy oczywistych jak ubijanie białek, śmietany, wyrabiania ciast, ucierania kremów. Końcówki są trzy, hak, mieszadło i trzepaczka.
Obserwuj wątek
    • ania_m66 Re: Robot planetarny. 14.01.21, 22:08
      kup KitchenAida i masz multum innych opcji. Mozesz dokupic maszynke do lodow, maszynke do makaronu, spiralizer, taki patent ktory z cukinii i innej marchewki robi cieniutkie platy i co tam sobie zamazysz.
      Jesli mam byc szczera, w 90% uzywam koncowki - trzepaczki w moim kiciusiu, a i tak uwazam go za najpotrzebniejszy przedmiot w mojej kuchni bez cukru i weglowodanow.
      • matylda1001 Re: Robot planetarny. 14.01.21, 23:13
        Gdybym teraz miała od początku wyposażyć kuchnię to kupiłabym któryś z tych "kombajnów", co to chyba tylko krawatów nie wiążą ;) i byłby jeden no ale mam sporo różnych urządzeń prawie nowych z dobrych firm i sprawnych. Tanie nie były więc nie opłaciło mi się pozbywać tego chociaż sporo miejsca zajmuje w szafkach. Kupiłam więc taki prosty bo popsuł mi się poprzedni, też planetarny ale o małej mocy. Ten ma aż 1500W i podobno można w nim wyrabiać np. mieso na pasztet, pierogi, kotlety i takie tam różności. Ciekawa jestem co jeszcze można wymieszać, ubić czy utrzeć :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka