Dodaj do ulubionych

pytanko o nowe herbatki VITAX-jakie są

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.01.05, 11:07
W sklepach pojawiła sie seria herbatek Vitax-relaksująca,
antystresowa,energia i uroda
Nie wiem na którą sie zdecydować-chodzi mi jedynie o walory smakowe, a ze
składu nie umiem nic wywnioskowac konkretnkego
Moze Wy już je próbowaliście?????
Obserwuj wątek
    • lunatica hmm... 27.01.05, 11:43
      nie pamiętam nazw, ale mam chyba urodę (łososiowe pudełko) i antyztresową
      (pudełko niebieskie) obie smakuja, ale niebieska IMO jest lepsza.
      • magda_b Re: hmm... 27.01.05, 14:52
        anystresowa jest fioletowa,niebieska to relaksująca, moim zdaniem fioletowa
        duuzo smaczniejsza
        • jollka2 Re: hmm... 27.01.05, 14:55
          W torebkach są, czy luzem te herbatki?
          • lunatica w torebkach osobno pakowanych nt. 27.01.05, 14:56

            • magda_b Re: w torebkach osobno pakowanych nt. 27.01.05, 15:05
              cena też nie najniższa, może właśnie przez to, że każdą osobno pakują... :)
          • invicta1 Re: hmm... 27.01.05, 14:57
            w torebkach, pakowane kazda osobno-fioletowa wali anyzkiem osobiście nie znosze
            dobrze, ale zachwalano mi czerwona z guarana ponoc
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka