Gość: ajka IP: 195.117.68.* 31.01.05, 20:13 chcę polukrować pączki,ale nie takim lukrem który odpryskuje i nie lukrem z cukru i białek - kto zna przepis? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: g Re: lukrujemy pączki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.05, 20:30 lukrem gotowanym spróbuj Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Asia Re: lukrujemy pączki IP: *.upc-j.chello.nl 31.01.05, 22:50 Lukier trzba zrobic taki, zeby nie byl za gesty, bo taki jak zastygnie jest twardy i odpryskuje. Musi byc odpowiednio duzo wody. Do garnuszka wsypac cukier puder i podlac woda i sokiem cytrynowym lub octem (bedzie przezroczysty). Mozna wyprobowac czy na paczku jest odpowiedni czy trzeba jeszcze dolac wody albo cukru dosypac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ajka Re: lukrujemy pączki IP: 195.117.68.* 03.02.05, 22:10 dzięki, wyszedł super. pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
e_katt tak samo 04.02.05, 10:05 robię lukier na pącżaki proporcje: 25 dag cukru pudru + ok. 3-4 łyż. soku z cytryny, ale GORĄCEGO! (dolewać po łyżce, kontrolując gęstość lukru) wg mnie dobry do lukru jest cukier puder Diamant sory, że tak reklamowo wypada moja rekomendacja tego cukru, ale to jedyny na rynku, który ma dodatek glukozy i dzięki temu nie skawala się, no a przez to też łatwiej uciera na lukier! Odpowiedz Link Zgłoś