Dodaj do ulubionych

lukrujemy pączki

IP: 195.117.68.* 31.01.05, 20:13
chcę polukrować pączki,ale nie takim lukrem który odpryskuje i nie lukrem
z cukru i białek - kto zna przepis?
Obserwuj wątek
    • Gość: g Re: lukrujemy pączki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.05, 20:30
      lukrem gotowanym spróbuj
    • Gość: Asia Re: lukrujemy pączki IP: *.upc-j.chello.nl 31.01.05, 22:50
      Lukier trzba zrobic taki, zeby nie byl za gesty, bo taki jak zastygnie jest
      twardy i odpryskuje. Musi byc odpowiednio duzo wody.
      Do garnuszka wsypac cukier puder i podlac woda i sokiem cytrynowym lub octem
      (bedzie przezroczysty). Mozna wyprobowac czy na paczku jest odpowiedni czy
      trzeba jeszcze dolac wody albo cukru dosypac.
      • Gość: ajka Re: lukrujemy pączki IP: 195.117.68.* 03.02.05, 22:10
        dzięki, wyszedł super. pozdr.
      • e_katt tak samo 04.02.05, 10:05
        robię lukier na pącżaki
        proporcje:
        25 dag cukru pudru + ok. 3-4 łyż. soku z cytryny, ale GORĄCEGO! (dolewać po
        łyżce, kontrolując gęstość lukru)

        wg mnie dobry do lukru jest cukier puder Diamant
        sory, że tak reklamowo wypada moja rekomendacja tego cukru, ale to jedyny na
        rynku, który ma dodatek glukozy i dzięki temu nie skawala się, no a przez to
        też łatwiej uciera na lukier!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka