Dodaj do ulubionych

Filety z ryby zamrożone! pilna rada potrzebna!

IP: 217.17.35.* 21.02.05, 13:46
Podobno smaży się nierozmrożone, opanierować i na patelnie - co też uczyniłam
i efekt był taki że się koncertowo rozgiździły na patelni!!! A mojej mamie to
się nigdy nie zdarza!!!! Macie jakieś pomysły w związku z mrożonymi filetami
tudzież kostką niepanierowaną, tylko nie każcie mi kupować WYŁĄCZNIE świeżych
ryb bo moje dziecko lubi tylko filet!!! Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • marghot Re: Filety z ryby zamrożone! pilna rada potrzebna 21.02.05, 13:51
      Z nierozmrożonych; obtoczyć je w mące i wrzucić na BARDZO gorący tłuszcz. Jeśłi
      oliwa/olej itp. będzie zbyt zimny to miazga murowana :(
    • mamalgosia Re: Filety z ryby zamrożone! pilna rada potrzebna 21.02.05, 13:57
      A ja rozmrażam. I nie rogiździają się - cokolwiek to oznacza:)
    • madzioreczek Re: Filety z ryby zamrożone! pilna rada potrzebna 21.02.05, 13:58
      a ja od jakiegoś czasu roznmrażam i wyciskam z nich wodę, potem skropię sokiem
      z cytryny, odstawię do lodówki. Następnie obtaczam w zwykłej mące, jajku,
      krupczatce i na patelnię - wychodzą zawsze w całości z pyszną chrupiącą
      panierką :)
    • Gość: dd Filety z ryby zamrożone! pilna rada potrzebna IP: 217.17.35.* 21.02.05, 14:08
      Dzięki ale podejdę do tematu z pewną taką nieufnością!
    • sonja1 Re: Filety z ryby zamrożone! pilna rada potrzebna 21.02.05, 14:11
      trzeba troche rozmrozic aż na wierzchu się zrobi taka skorupka z lodu, te
      skorupkę można zerwać, odchodzi z łatwością i wtedy juz można panierować. cała
      operacja trwa niecałą godzinę.
      • Gość: kojka Re: Filety z ryby zamrożone! pilna rada potrzebna IP: *.kom / *.kom-net.pl 21.02.05, 16:07
        rozmrazam,tzn ściagam tą glazure co jest jej wiecej jak ryby :( i dlatego sie
        roz cos tam na patelni :)
    • Gość: bebe Re: Filety z ryby zamrożone! pilna rada potrzebna IP: *.ciechanow.cvx.ppp.tpnet.pl 21.02.05, 16:38
      Hej ja ostatnio miłam problem z panierowaniem mrożonej ryby,a że miałam mało
      czasu to do jajka wrzuciłam mąkę i przyprawy ciasto wyszło nalesnikowe. Rybę
      umyłam w ciepłej wodzie (tak aby spłynął lód) i obtoczyłam w jajku z mąką i na
      goracą patenię i wyszły. A pierwsze nie umyty w wodzie rozjechały się na
      patelni. PA

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka