Dodaj do ulubionych

jak to jest, że czasem odgrzewane danie

IP: *.chello.pl 21.04.05, 15:37
smakuje lepiej niż na świeżo? właśnie zjadłam makaron orkiszowy, który mi
został z wczorajszej kolacji. odgrzany na patelni + jajko. no pycha. też tak
macie czy to ja jestem taki dziwoloąg?
Obserwuj wątek
    • marghot Re: jak to jest, że czasem odgrzewane danie 21.04.05, 15:39
      przyprawy i wszelkie inne dodatki, składowe "przegryzają" się i całość nabiera
      bardziej wyraźnego smaku.
    • Gość: X Re: jak to jest, że czasem odgrzewane danie IP: *.access.telenet.be 21.04.05, 17:46
      Ja uwielbiam odgrzewane dania i dlatego szykuje je wczesniej bo musza sie
      wystudzic i przegryzc oraz dojsc
      Zwlaszcza zupy i rozne kasze , ryze , makarony i sosy
      Swieze to dla mnie wszystko jest jakies wodniste i bez smaku
    • e_r_i_n Re: jak to jest, że czasem odgrzewane danie 21.04.05, 19:54
      Mi np. bardziej smakuje odgrzewana lasagna (wlasnego wyrobu :)), niz ta po
      pierwszym pieczeniu.
    • Gość: giezik tak już jest IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.05, 19:56
      można nawet liste spróbować zrobić:
      fasolka po bretońsku
      grochówka
      no bigos to juuż nie kwestia dnia
      • Gość: ann Re: tak już jest IP: *.chello.pl 21.04.05, 21:02
        ziemniaki odsmażane na masełku!!! koniecznie z cebulą
      • roseanne Re: tak już jest 21.04.05, 21:09
        kopytka - kluski z gotowanych ziemniakow, odsmazane koniecznie
        leczo
        gulasz
        pilau - samo gotowanie i podduszanie nie wystarczy, dopiero zapieczenie po
        dokladnym wystudzeniu daje odpowiednia kaonsystencje i nasycenie
        chili con carne
    • bazylia7 ...ale nigdy "chinszczyzna" 21.04.05, 21:50
      prawie nigdy ;)
    • camomille Re: jak to jest, że czasem odgrzewane danie 21.04.05, 22:07
      och uwielbiam pierogi odsmazane na drugi dzien, ziemniaczki i makaron na
      skwierczaco z patelni, ale nie lubie np schabowego odswiezanego na drugi dzien,
      zapiekanka z baklazanow, szynki i pomidorow jest dopiero super dobra na drugi
      dzien, juz nie wspominajac o kremie porowym, lomatko ile tego jeszcze jest, az
      slina cienkie
    • jarek_zielona_pietruszka Re: jak to jest, że czasem odgrzewane danie 26.04.05, 00:54
      no i oczywiście żurek i czerwony barszcz (do tych pierogów). pyzy odsmażane na
      skwarkach z cebulką, a kapuśniak to musi i ze dwa dni postać w lodówce, żęby
      nabrał mocy urzędowej ( oczywiście taki prawdziwy a nie cienizna zrobiona na
      kapuście zakwaszanej octem). pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka