Gość: ann IP: *.chello.pl 21.04.05, 15:37 smakuje lepiej niż na świeżo? właśnie zjadłam makaron orkiszowy, który mi został z wczorajszej kolacji. odgrzany na patelni + jajko. no pycha. też tak macie czy to ja jestem taki dziwoloąg? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
marghot Re: jak to jest, że czasem odgrzewane danie 21.04.05, 15:39 przyprawy i wszelkie inne dodatki, składowe "przegryzają" się i całość nabiera bardziej wyraźnego smaku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: X Re: jak to jest, że czasem odgrzewane danie IP: *.access.telenet.be 21.04.05, 17:46 Ja uwielbiam odgrzewane dania i dlatego szykuje je wczesniej bo musza sie wystudzic i przegryzc oraz dojsc Zwlaszcza zupy i rozne kasze , ryze , makarony i sosy Swieze to dla mnie wszystko jest jakies wodniste i bez smaku Odpowiedz Link Zgłoś
e_r_i_n Re: jak to jest, że czasem odgrzewane danie 21.04.05, 19:54 Mi np. bardziej smakuje odgrzewana lasagna (wlasnego wyrobu :)), niz ta po pierwszym pieczeniu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: giezik tak już jest IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.05, 19:56 można nawet liste spróbować zrobić: fasolka po bretońsku grochówka no bigos to juuż nie kwestia dnia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ann Re: tak już jest IP: *.chello.pl 21.04.05, 21:02 ziemniaki odsmażane na masełku!!! koniecznie z cebulą Odpowiedz Link Zgłoś
roseanne Re: tak już jest 21.04.05, 21:09 kopytka - kluski z gotowanych ziemniakow, odsmazane koniecznie leczo gulasz pilau - samo gotowanie i podduszanie nie wystarczy, dopiero zapieczenie po dokladnym wystudzeniu daje odpowiednia kaonsystencje i nasycenie chili con carne Odpowiedz Link Zgłoś
camomille Re: jak to jest, że czasem odgrzewane danie 21.04.05, 22:07 och uwielbiam pierogi odsmazane na drugi dzien, ziemniaczki i makaron na skwierczaco z patelni, ale nie lubie np schabowego odswiezanego na drugi dzien, zapiekanka z baklazanow, szynki i pomidorow jest dopiero super dobra na drugi dzien, juz nie wspominajac o kremie porowym, lomatko ile tego jeszcze jest, az slina cienkie Odpowiedz Link Zgłoś
jarek_zielona_pietruszka Re: jak to jest, że czasem odgrzewane danie 26.04.05, 00:54 no i oczywiście żurek i czerwony barszcz (do tych pierogów). pyzy odsmażane na skwarkach z cebulką, a kapuśniak to musi i ze dwa dni postać w lodówce, żęby nabrał mocy urzędowej ( oczywiście taki prawdziwy a nie cienizna zrobiona na kapuście zakwaszanej octem). pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś