IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 23.12.02, 20:07
gdzie dzisiaj mozna jeszcze kupic karpia bo obeszlam pół miasta i nigdzie już
nie ma
Obserwuj wątek
    • Gość: kiwi Re: karp IP: *.chello.pl 23.12.02, 20:11
      Spróbuj od 7 rano na jakimś bazarku. Ja dzis na Szembeka kupiłam takie już bez
      głowy i tego wszystkiego, poza tym spotkałam masę znajomych którzy także robili
      zakupy - i z Mokotowa, i z Białołęki, a nawet z Żoliborza. Przyjemne z
      pożytecznym.
      • Gość: 2mek To już bliżej do Pragi czeskiej ...z Wrocławia IP: *.acn.pl / *.acn.waw.pl 23.12.02, 23:20

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka