IP: *.elsnerow.waw.pl 11.06.06, 22:01
co to jest za danie? czy ktos wie?
Obserwuj wątek
    • Gość: ich11 poprawna nazwa "parówa"(duża) albo parówka (mała) IP: *.129.1511G-CUD12K-02.ish.de 11.06.06, 22:48
      do tego musztarda, bułka i pyfko.
      • Gość: sanyu Re: poprawna nazwa "parówa"(duża) albo parówka (m IP: *.elsnerow.waw.pl 12.06.06, 21:20
        nie no please..nie żartujcie,,,ja naprawdę potrzbuję przepisu na to coś..
        • ba_nita Re: poprawna nazwa "parówa"(duża) albo parówka (m 12.06.06, 21:25
          Przybliż szczegóły.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka