ba_nita Re: Może sprecyzuj o jakie knedle Ci chodzi. 24.07.06, 23:11 Bo rodzajów diametralnie od siebie różnych jest wiele. Przede wszystkim co rozumiesz pod pojęciem knedli? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maciejka Re: jak zrobic dobre knedle? IP: *.chello.pl 24.07.06, 23:24 Ja robię ciasto jak do kopytek: gotowane ziemniaki, mąka, jako, sól. Proporcje na wyczucie, żeby ciasto zbytnio się nie kleiło. Pasuje do knedli z truskawkami i ze śliwkami. Z serem i mięsem nie próbowałam. Można dodać też twaróg - wtedy wychodzi ciasto jak na "leniwe". Odpowiedz Link Zgłoś