Gość: kaska
IP: *.tele2.pl
25.07.03, 14:55
mam: pol kilo kawalkow z piersi kurczaka na gulasz, dwie papryki duze, cebule
3, puszke pomidorow, czosnek, smietane i natke. Poradzcie cododac z przypraw,
zeby gulasz wyszedl super, bo robilam gulasz ze sto lat temu, a chce, zeby
wyszedl naprawde dobry..........Podsmaze wszystko, potem poddusze, potem
smietana, dodam kminek, cukru troche, ale co jeszcze dajecie, zeby gulasz byl
super?