ssabaudia
27.04.08, 23:19
chciałam zrobić na majówkę jakąś fajną sałatkę, prosze o helpunek.
Sałatka ma być łatwa, prosta i z niewyszukanych składników.
Mój hichior:
- kupujemy makaron w kształcie ryżu (w każdym większym sklepie i markecie),
gotujemy wg przepisu.
- ok. 30 dkg jakiejś suchej albo "wyraźnej" kiełbasy kroimy w kosteczkę i
przesmażamy na oleju, do tego dodajemy 2 papryki czerwone i 1 zieloną,
przesmażamy razem dodając 1 rosołek drobiowy,
Wszystko razem mieszamy. Dodajemy puszkę kukurydzy.
Można jeszcze dodać 1 gotowy sos do sałatek