Gość: Aga IP: *.linkprojekt.pl / 217.153.161.* 13.01.06, 22:17 jakie macie zdanie na temat swissmedu? ktorego ginekologa polecacie? ktorego nie polecaci? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: jola Re: swissmed IP: *.chello.pl 13.01.06, 22:20 a wlasnie czy w swissmed pracuje w sobote? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gdanszczanin Re: swissmed IP: *.chello.pl 13.01.06, 22:28 ginekolog-wszyscy sa bardzo dobrzyAle najlepszi to dr. Dariusz Wójcik- polecam.Pozostali tez sa absolutnymi profesjonalistami. Odpowiedz Link Zgłoś
wrzeszcz_anka Re: swissmed 16.01.06, 14:28 Gość portalu: gdanszczanin napisał(a): > ginekolog-wszyscy sa bardzo dobrzyAle najlepszi to dr. Dariusz Wójcik- > polecam.Pozostali tez sa absolutnymi profesjonalistami. a co ty robisz u ginekologa?! Odpowiedz Link Zgłoś
wedge1 Re: swissmed 16.01.06, 17:09 jeśli chodzi o specjalistów ze swissmedu to ja dziękuję, jeden z tych specjalistów leczył mnie na zapalenie przydatków, podczas gdy okazało się że jestem w ciąży i wcale żadnego zapalenia nie było. no cóż , zdaża się no nie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gdanszczanin-do wr Re: swissmed IP: *.chello.pl 16.01.06, 23:00 leczylem zonę na nowotwór.I dr Wójcik spiał sie fenomenalnie, Zadowala Cie taka odpowiedz Wrzeszcz-Anko?Szukasz tanich rozrywek? jak nie masz nic sensownego do napisania,a chcesz zaistniec / bo innego wytłumaczenia dla twojego postu nie widze/ - to napisz cos sensownego,chociaz to jest raczej niemoliwe. I jeszcze jedno-chyba Ci sie nie wiedzie w realu. Pozdrowienia dla personelu medycznego w Swissmedzie.Jestescie fantastyczni. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: magda Re: swissmed IP: *.wsse.gda.pl 18.01.06, 11:30 Polecam doktora Raszczyka - przyjmuje tylko prywatnie. Nastawiony bardzo prorodzinnie. Podczas pierwszej wzyty spędziłam pół godziny na pogawędce z doktorem. Polecam. Teraz swiss med przyjmuje zapisy do ginekologa w ramach kasy chorych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ligotka Re: swissmed IP: *.pro-internet.pl 04.02.06, 20:37 Witam wszystkich, według mnie najlepszy jest dr Kuperwaisser :-) Odpowiedz Link Zgłoś
kraxa a pani doktor Klasa- Mazurkiewicz? 11.04.06, 17:01 Czy ktos u niej bywał? Interesuje mnie czy prowadzi ciąze np.? Odpowiedz Link Zgłoś
malwinette Re: swissmed 18.04.06, 13:53 czy wiecie może jak lekarze w swissmedzie zapatrują się na cc na życzenie?chyba nie ma takiej opcji w oficjalnym cenniku, więc wydaje mi się ,że to zalezy od osobistej opinii lekarza...który więc uważa, ze kobieta ma prawo decydować o sposobie porodu?Może ktoś wie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pacjentka swissmed Re: swissmed IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.04.06, 19:33 rodziłam w swissmedzie przez cc 3 kwietnia tego roku. Lekarze są tam bardzo "elastyczni", długo czekaliśmy z mężem na dziecko, więc aby wyeliminować jakiekolwiek ewentualne powikłania przy porodzie fizjologicznym, które mogą się zdarzyć w każdym szpitalu, chociaż nie powinny, razem z lekarzem zdecydowaliśmy się na cc, chociaz ciąża przegiegało prawidłowo i dziecko było odpowiednio ułożone. Tutaj lekarze naprawdę szanują i biorą pod uwagę zdanie i nastwienie kobiety. Nikt na siłę nie zmusza rodzić fizologicznie. Koszt taki jak przy porodzie fizjologicznym 3 tys. zł, taka cena obowiązuje do końca sierpnia, bez względu na to ile czasu spędza sie na oddziale, czy są dodatkowe zabiegi, leki, itp. Dr Wójcik i dr Birkholz - polecam. Położne bez wyjątku miłe i pomocne w każdej chwili. Gorąco polecam swissmed, jeżeli ktoś chce rodzić w komforcie i wśród przyjaznego, a przede wszystkim wysokowykwalifikowanego personelu. Odpowiedz Link Zgłoś
malwinette Re: swissmed 21.04.06, 15:16 Dziekuję za uspokojenie. Mój mąż był tam dziś i rozmawiał z Panem doktorem. We środę mam wizytę, ale własciwie już jestem zdecydowana na poród tam. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś