IP: *.linkprojekt.pl / 217.153.161.* 13.01.06, 22:17
jakie macie zdanie na temat swissmedu? ktorego ginekologa polecacie? ktorego
nie polecaci?
Obserwuj wątek
    • Gość: jola Re: swissmed IP: *.chello.pl 13.01.06, 22:20
      a wlasnie czy w swissmed pracuje w sobote?
    • Gość: gdanszczanin Re: swissmed IP: *.chello.pl 13.01.06, 22:28
      ginekolog-wszyscy sa bardzo dobrzyAle najlepszi to dr. Dariusz Wójcik-
      polecam.Pozostali tez sa absolutnymi profesjonalistami.
      • wrzeszcz_anka Re: swissmed 16.01.06, 14:28
        Gość portalu: gdanszczanin napisał(a):

        > ginekolog-wszyscy sa bardzo dobrzyAle najlepszi to dr. Dariusz Wójcik-
        > polecam.Pozostali tez sa absolutnymi profesjonalistami.

        a co ty robisz u ginekologa?!
        • wedge1 Re: swissmed 16.01.06, 17:09
          jeśli chodzi o specjalistów ze swissmedu to ja dziękuję, jeden z tych
          specjalistów leczył mnie na zapalenie przydatków, podczas gdy okazało się że
          jestem w ciąży i wcale żadnego zapalenia nie było. no cóż , zdaża się no nie?
    • Gość: gdanszczanin-do wr Re: swissmed IP: *.chello.pl 16.01.06, 23:00
      leczylem zonę na nowotwór.I dr Wójcik spiał sie fenomenalnie,
      Zadowala Cie taka odpowiedz Wrzeszcz-Anko?Szukasz tanich rozrywek?
      jak nie masz nic sensownego do napisania,a chcesz zaistniec / bo innego
      wytłumaczenia dla twojego postu nie widze/ - to napisz cos sensownego,chociaz
      to jest raczej niemoliwe.
      I jeszcze jedno-chyba Ci sie nie wiedzie w realu.
      Pozdrowienia dla personelu medycznego w Swissmedzie.Jestescie fantastyczni.
    • Gość: magda Re: swissmed IP: *.wsse.gda.pl 18.01.06, 11:30
      Polecam doktora Raszczyka - przyjmuje tylko prywatnie. Nastawiony bardzo
      prorodzinnie. Podczas pierwszej wzyty spędziłam pół godziny na pogawędce z
      doktorem. Polecam.
      Teraz swiss med przyjmuje zapisy do ginekologa w ramach kasy chorych.
      • dorotkap2 Re: swissmed 04.02.06, 18:44
        leczyłam się u dr. Wójcika, polecam ;)))
    • Gość: ligotka Re: swissmed IP: *.pro-internet.pl 04.02.06, 20:37
      Witam wszystkich, według mnie najlepszy jest dr Kuperwaisser :-)
      • kraxa a pani doktor Klasa- Mazurkiewicz? 11.04.06, 17:01
        Czy ktos u niej bywał? Interesuje mnie czy prowadzi ciąze np.?
    • Gość: Aga Re: swissmed IP: 193.91.9.* 14.04.06, 15:04
      polecam dr Raszczyka
      • malwinette Re: swissmed 18.04.06, 13:53
        czy wiecie może jak lekarze w swissmedzie zapatrują się na cc na życzenie?chyba
        nie ma takiej opcji w oficjalnym cenniku, więc wydaje mi się ,że to zalezy od
        osobistej opinii lekarza...który więc uważa, ze kobieta ma prawo decydować o
        sposobie porodu?Może ktoś wie?
        • Gość: pacjentka swissmed Re: swissmed IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.04.06, 19:33
          rodziłam w swissmedzie przez cc 3 kwietnia tego roku. Lekarze są tam bardzo
          "elastyczni", długo czekaliśmy z mężem na dziecko, więc aby wyeliminować
          jakiekolwiek ewentualne powikłania przy porodzie fizjologicznym, które mogą się
          zdarzyć w każdym szpitalu, chociaż nie powinny, razem z lekarzem zdecydowaliśmy
          się na cc, chociaz ciąża przegiegało prawidłowo i dziecko było odpowiednio
          ułożone. Tutaj lekarze naprawdę szanują i biorą pod uwagę zdanie i nastwienie
          kobiety. Nikt na siłę nie zmusza rodzić fizologicznie. Koszt taki jak przy
          porodzie fizjologicznym 3 tys. zł, taka cena obowiązuje do końca sierpnia, bez
          względu na to ile czasu spędza sie na oddziale, czy są dodatkowe zabiegi, leki,
          itp. Dr Wójcik i dr Birkholz - polecam. Położne bez wyjątku miłe i pomocne w
          każdej chwili. Gorąco polecam swissmed, jeżeli ktoś chce rodzić w komforcie i
          wśród przyjaznego, a przede wszystkim wysokowykwalifikowanego personelu.
    • malwinette Re: swissmed 21.04.06, 15:16
      Dziekuję za uspokojenie. Mój mąż był tam dziś i rozmawiał z Panem doktorem. We
      środę mam wizytę, ale własciwie już jestem zdecydowana na poród tam. Pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka