Gość: .No one specjal. Re: W którym roku skończył się rock? IP: *.gdynia.mm.pl 22.09.05, 20:16 Rock sie nigdy nie skończył..moze jego rewolucja staneła w jakims momencie..ale nigdy sie nie skonczył..rock zyje w ludziach...moze i faktycznie nie mozna powiedziec o żadnym zespole tego jeszcze nie było...ale wszyscy staraja sie zrobic coś niezłego I to jest fajne...rock stanowi i muzyka i ludzie..którzy ja kochaja..a oni zawsze istnieli..istnieja..i będa istniec..a wiec rock przetrwa... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anka Re: W którym roku skończył się rock? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.05, 20:17 GADACIE ŻE ROCK SIE SKONCZYŁ TAK ?!! ZE TO POPŁUCZYNY ??!!!! CO ZA DEBIL TO NAPISAŁ. ROCK TO WSPANIAŁA,ZAJEBISTA MUZYKA,PEŁNA ŻYCIA !!!!!!!!!!!!!!!!!! ROCK NIE UMARŁ ROCK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lena Re: W którym roku skończył się rock? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.09.05, 20:18 osoba ktora pisala tenb komentarz napewno nie slucha rocka i nie chodzi na jego koncerty bo gdyby tak bylo napewno nie napisala by swojej notataki ROCK ZYJE I BEDZIE ZYL Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: macio Re: W którym roku skończył się rock? IP: *.trzebnica.sdi.tpnet.pl 22.09.05, 20:24 głupi tekst. moze ten stary przemija ale jest tyle odmian wsyzstkiego to nigdy nei umrze bo ma wiernych fanów a takich frajełów to nie wiem skąd biorą piszących takie teksty Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zimo Skonczył sie.... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.09.05, 20:27 Rock to metale, brudasy poubierani na czarno w glanach... dużo ich sie narobiło Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Brylas Re: Skonczył sie.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.05, 20:29 Gó.. prawda.... to że jest pare kompletnych popaprańców ,ktorzy myślą że jak założą czarną koszulke, czarne spodnie i czarne glany, nie oznacza iz rock się skonczyl.... niektóre rockowe kawalki sa rownie gowniane i komercyjne jak jakis Hip hop czy Disco (mandziaryna ) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ... Re: W którym roku skończył się rock? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.09.05, 20:28 Rock żyje tak jak żyje dzięki niemu Punk, żyje własnym życiem i nie skończy się póki ktoś go będzie słuchał... a najlepszymi zespołami są te, które nigdy nie znajdą się na listach przebojów, bo to one właśnie są prawdziwe i nie robią nic pod publike... Słucham różnej muzyki np. Punk, Ska & reggae i dla wielu każdy z tych gatunków już się skończył - bzdura! "Punk rock never die but we will"!!! tak samo jak stry dobry rock i każda inna muzyka... "pi......na era techno" ;P Odpowiedz Link Zgłoś
wiczka1 Re: W którym roku skończył się rock? 22.09.05, 20:29 Rock nie jest martwy dopuki ktokolwiek słucha jeszcze rocka. To jest coś zajebistego, tego nie da się nie da tak poprostu umarwić. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gac Re: W którym roku skończył się rock? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.09.05, 20:30 rock żyje póki ludzie go słuchają więc nioe wciskać mi tu kitu z datą 1954-1979 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: daga Re: W którym roku skończył się rock? IP: 83.238.56.* 22.09.05, 20:31 moim zdaniem rock skończył się ok 1999r juz ostatecznie.Teraz jak widze tych "rockowców" to mi zbiera na wymioty Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Brylas Re: W którym roku skończył się rock? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.05, 20:34 To że niektorzy probuja pokazac wszystkim jak bardza sa <rockowi> i wygladaja absolutnie smieszne w tych wszystkich swoich cwiekach, obrozach i skorach i sluchaja gowna. Rock : 1954-FOREVER Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gac Re: W którym roku skończył się rock? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.09.05, 20:42 w moim otoczeniu nie ma za dużo rokowców, ale mam kumpele która z hip hopu przerzuciła sie na rock. dlaczego?? bo rock to normalna muzyka, a nie jakieś joł joł czy nawalana jak techno. ale każdy ma swoje zdanie ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: daga Re: W którym roku skończył się rock? IP: 83.238.56.* 22.09.05, 20:46 nie watpie...ale mi osobiście rockowcy(nie sam rock)źle się kojarzą.Wiem że są wyjątki ale już tak mam... nic na to nie poradze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gac Re: W którym roku skończył się rock?dodagii innych IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.09.05, 20:51 ale jak rozumiesz pojęcie ,,normalni" bo ja nie chodze ciągle w glanach i w skórach, na czarno faky, ale jeśli uważasz że rockowcy są anormanlni to jesteś nietolerancyjna i ja też moge być mówiąc że normalni są tylko rockowcy i są oni porządni a hip hopowcy techno-ludki i clubowicze są poj*****. więc sory ale... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: daga Re: W którym roku skończył się rock?dodagii innyc IP: 83.238.56.* 22.09.05, 20:55 nie twierdze ze sa NIENORMALNI poprostu nie podoba mi się ten styl.W moim otoczeniu jest troszkę rockowców i większości wyglądają tak jak pisałam wcześniej i jeszcze do tego długie włosy NIE PODOBA mi sie to...proste Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gac Re: W którym roku skończył się rock?dodagii IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.09.05, 21:01 ale jak ktoś sie tak nosi to jesgo sprawa i @#$% ludzią których tas muza ten styl bycia nie kręci oceniają nic o onim nie wiedząc, nie znjąc tej muzyki więc .... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gac Re: W którym roku skończył się rock? do Dagi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.09.05, 20:36 przepraszam szanowną dage, jak widze hip hopwców to zbiera mi sie na żygi Odpowiedz Link Zgłoś
voodoomaster Re: W którym roku skończył się rock? 22.09.05, 20:34 ROCK sie nigdy nie skonczy bo caly czas sa jego fani...fani nigdy nie zgnia...jest bardzo wiele odmian rocka i kazda odmiana ma wilu fanow (wiem bo sam jestem)...moze wydaje wam sie ze fanow rocka jest malo bo malo jest ludzi chodzacyh w glaach i ubranych na czarno (ale rock to nie tylko metal-jedna z odmian)...wiec ROCK bedzie WIECZNY!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gwoździu Re: W którym roku skończył się rock? IP: *.lubin.dialog.net.pl 22.09.05, 23:14 po pierwsze myśle iż to najgorszy reportaż jaki można było wymyśleć... dziennikarze już nie mają czego rozkminiać... po drugie komantarze są śmieszne... z tego co czytałem hiphopowcy mają telewizor w gaciach... znam dużo takich osób które wcale nie popieraja takiego stylu ubioru a jedna kochaja hiphop... pozatym nie czepiajcie sie ubioru... bo rockowcy pięknie też się nie ubieraja... a i hiphop wcale nie jest byle czym... tak jak to juz napisała jedna osoba mówi o życiu...słucham hiphopu słucham rocka słuchaj wszelkiego rodzaju muzyki... słucham tego co lubie i to co ma sens... nie zawsze zależnie od rodzaju jakim jest... to tyle Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Freyja Re: W którym roku skończył się rock? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.05, 20:35 Rock sie nigdy nie skonczy!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Brylas ROCK: 1954-FOREVER IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.05, 20:38 to że niektorzy oceniaja muzyke po tym ,jak wygladaja co poniektorzy sluchacze, nie swiadczy o tym ze jest kiszka.... prawdziwy ,niekomercyjny i wlasnie taki jakiego kochamy-rock bedzie istnial zawsze- mimo ze tak ciezko odnalezc pozadny zespol... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: RZEZNIK Re: W którym roku skończył się rock? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.05, 20:36 Aż sie rzygac chce jak ktos pisze takie bzdury!!!!!!!!!!!!!1 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: daga Re: W którym roku skończył się rock? IP: 83.238.56.* 22.09.05, 20:40 wiesz poza takimi gatunkami chłopców isnieją jeszcze normalni chłopcy a glany czarne skóry itp to jest okropne!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maniek Rock IP: *.localdomain / 217.96.44.* 22.09.05, 20:37 Rock żyje tylko zasrany hip hop się wpieprza.Jest gdzieś tam w koncie i jest w niektórych w nas. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mysza Re: W którym roku skończył się rock? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.09.05, 20:38 Wybacz ale rock moim zdaniem sie po prostu nie skończył. Sama słucham tego rodzaju muzyki i uważam że "zginie" on dopiero gdy nikt nie bedzie już go słuchał, lecz to chyba nie nastąpi prędko-- Każdy zespuł rockowy tworzy jakieś inne nuty i ma coś innego do przekazania!!! I są ludzie którzy tych "szarpidrutów" słuchają(nie lubie tego okraślenia) FANI ROCKA ŁĄCZCIE SIĘ!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
voodoomaster Re: W którym roku skończył się rock? 22.09.05, 20:39 i piepszenie ze rock jest martwy to tylko piepszenie...to jest tak jak Ci "wielcy" politycy mowia przed wyborami co oni nie zrobia (szuje-jak kazdy poliytk...chca tylko wladzy i pieniedzy kraj sie dla nich nie liczy...nazywaja sie patriotami a prawdziwi patrioci zgineli za wolnosc polski)... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sharon Re: W którym roku skończył się rock? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.05, 21:15 o boziu ale wy glupoty opowiadacie! az mi sie was zal ztrobilo! po 1.glany i czarna koszulka to niee rock tylko m,etal a to zasadnicza roznica.po 2 to nie umrze nigdy bo ciagle jest pelno fanow tego typu muzyki mmimo ze przewazaja fizole-dresy ktore sluchaja tylko tego co madne(parz hip- hop <-----<zygi>;/) ta muzyka nie umrze nigdy!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: prezes Re: W którym roku skończył się rock? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.05, 21:59 zgaadzam się rock nigdy nie umarł Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sara Re: W którym roku skończył się rock? IP: *.local.matmed.pl / 213.17.234.* 22.09.05, 20:41 rock zyje to jest prawdziwa muzyka nie to co hh i techno tego uzyka nazwac nie mozna np woodstock fetiwal im ryska riedla tam sie czuje klimat jest wspaniala atmosfera a jesli zaprzeczycie tzn ze tam nie byliscie albo jestescie inni... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nata Re: W którym roku skończył się rock? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.05, 20:44 Nie jest martwy! Są ludzie (np.JA) którzy tego słuchaja i bardzo ich za to szanuje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Michał Re: W którym roku skończył się rock? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.05, 20:49 chyba autor zapomnial o paru znaczacych zespolach ktore byle pozniej(po '79) m.in Eurythmics ktory zrewolucjonizowal muzyke rockowa.Queen tez nie umarl w 79. predzej umrze hip hop (juz sie konczy Bogu dzieki) niz rock!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SNAIL 666 Re: W którym roku skończył się rock? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.09.05, 20:50 ROCK ŻYJE CAŁY CZAS I POJAWIAJĄ SIE JEGO RÓŻNE ODMIANY A ROCK NIGDY NIE UMARŁ A CO LEPSZE JESZCZE BEDZIE "MODNY" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ... Re: W którym roku skończył się rock? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.09.05, 20:53 Oby nigdy nie był modny bo inaczej zmieni się w jeszcze w takie coś jak komercyjny i lipny HH... Choć HH nie opluwam bo niektóre "piosenki" lubie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Duśka Bujajcie się !!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.lomza.mm.pl 22.09.05, 20:56 Rock nigdy sie nie skończy!! Bo co więcej hh jest w mediach i nikt nie slyszy zbyt czesto rcka?? TO niech nie slyszy ale sa nowe zespoły które grają tak zwanego jakbyś nie wiedził alterantywnego rocka bambusie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gac Re: W którym roku skończył się rock?do wszystkich IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.09.05, 20:58 czytajcie ludziki. nie roztrzygniemy tego kiesy umarł rock... BO NADAL ŻYJE a jeśli ktoś inaczej uważa nie to powie grupie rockersów czy metali i zobaczymy czy nie będzie latał a więc jak powiedziała koleżanka mych..." ROKOWCY ŁĄCZCIE SIE" i niech gra rock a'roll Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Soul Re: W którym roku skończył się rock? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.09.05, 20:52 Ciś na bambus korasie! a co ze SEPULTURĄ? METALLICĄ? jesteś za głupi żeby zrozumiec piękno tej muzyki... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hugo ROCK (1954-forever) IP: *.lubin.dialog.net.pl 22.09.05, 20:54 Rock nie ginie, rock się wycisza. Przez ostatnie dziesięciolecie media wykreowały modę plastikowego pop'u czyli łysych panów i różowych pań bawiących sie w rytm ,jak określił to pan Wojeciech Mann, "komputerowego plumkania". Istnieją na szczęście oazy rocka i ludzie, którzy uchronili się przed "popowym bombardowaniem". Są to ludzie mający własny styl, są to ludzie na swój sposób orginalni. Oni właśnie powodują, że rock odradza się i staje się znowu popularny. Nie próbuję w żaden sposób negować wszechobecnej muzyki pop, wręcz przeciwnie, niech się rozwija. Przeszkadza mi w niej tylko to, że jest monotonna, nudna i przestarzała. Przydało by się jej nowe tchnienie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pat Re: W którym roku skończył się rock? IP: *.gorzow.mm.pl 22.09.05, 20:56 Rock był, jest i bedzie i nigdy sie nie skończy. Moze ty odczuwasz to bo przebywasz z takimi ludzmi? Bo ja uwazam ze rock ciagle zyje, rock musi zyc w tobie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TECHNO RuLeZz :) Re: W którym roku skończył się rock? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.05, 20:57 Jak dla mnie Rock sie mógł nigdy nie zaczynać bo po co ? pełno teraz brudasów którzy sie cieszą brudnymi glanami i szpanują nimi hehehe no tak jest heh trzepia tymi łbami jak jacyć po****** i ich to cieszy sama widzialam kiedys na dniach mojego miastaczka ! TECHNO TuleZzZz... i hh tesh tschranz kocham i nie zamierzam byc brudasem tak jak Wy miłośnicy tej hały !!!!! Metal to samo bLEEEEEEEE porażka jedna wielka ... (teraz pewnie mnie zmieszacie z błotem ale to standard jak to brudasy ) sija Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: punk Re: W którym roku skończył się rock? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.05, 20:58 Nie zgadzam sie z tym, że rock juz nie istnnieje! ISTNIEJE !!! OWszem jest bardzo dużo zasmarkanych niiby zespołó które wejdą na szczyty, aby za dwa miesiące nagrać płyte z Eminemem ale tym podobnym... ALe są jeszcze prawdziwe kapele rockowe, punk rockowe, grające rock alternatywny itp.! Są ludzie którzy słuchają rocka i są punkami! Rock nigdy sie nie skończy! Jeśli nie znacie piosenek "o których dałoby się powiedzieć <tego jesazcze nie było>" posłuchajcie kawałków formacji Green Day lub System of A Down!!! zaraz poznacie że Rock nadal jest ŻYWY! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ikar Gościu chyba ci wali!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.05, 20:58 Chłopie Ira Offspring Nirvana Metallica... SEX DRUGS & ROCK AND ROLL Rock panuje! Odpowiedz Link Zgłoś
spiketheforious Re: Gościu chyba ci wali!! 22.09.05, 21:11 Nie wiem kogo wali ale chyba zdrowo! Rock nadal żyje może jest trochę ... hm, zmieniony! godsmack, bon jovi, the offspring, green day, linkin park, przeciez to są prawdziwe zespoły rockowe! Po za tym teraz muzykę tworzą również młodzi, więc oni też chcą przejać pałeczkę. Oczywiście - są wielkie porażki, ale też są wielkie odkrycia! Nie wolno się zamykać na dany przedział LAT, trzeba iść do przodu! Teraz gwiazdy (nie wszystkie) obierają trochę inny kurs niż dawniej. Nie biorą dragów, zakładają rodziny itp. Ale jedno jest zachowane - MYŚL PRZEWODNIA i to jest NAJWAŻNIEJSZE!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marika_13 Re:Greenday, Linkin Park, Good Charlotte- to rock! IP: *.itpp.pl 22.09.05, 21:36 ludzie na kazdym muzycznym kanale leci chociaz raz dziennie piosenka greenday "wake me up when september ends". posluchajcie jej i sami ocencie czy to rock!! Odpowiedz Link Zgłoś