Dodaj do ulubionych

Mylne wyobrażenie...

28.03.03, 16:09
Właśnie po raz pierwszy w życiu ( tak tak, przyznaję się) zobaczyłam w tv
Barry'ego Adamsona. Aaaaaa, myślałam że Agent00666 jest taki jakiś posępny, a
on wygląda tu jak excuse moi ziomalski raper hehe. Tak samo miałam z Ianem
Curtisem. Nie wiem czemu wyobrażałam go sobie mniej więcej jak J.Lorda
hehehehe.Niespodzianka...
Obserwuj wątek
    • vulture Re: Mylne wyobrażenie... 28.03.03, 16:29
      nikka007 napisała:

      Tak samo miałam z Ianem
      > Curtisem. Nie wiem czemu wyobrażałam go sobie mniej więcej jak J.Lorda
      > hehehehe.

      AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Gość: nikka Re: Mylne wyobrażenie... IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 28.03.03, 16:33
        No i czego się awanturuje?! Tak mi jakoś przypasował. Pochwaliłbyś się z kim Ci
        się Fil kojarzył, zanim go hehe zobaczyłeś
        • vulture Re: Mylne wyobrażenie... 28.03.03, 16:39
          ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
          • Gość: nikka Re: Mylne wyobrażenie... IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 28.03.03, 16:41
            !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
            Czy tylko ja jestem taka durna i wyobrażam sobie artystę na podstawie głosu i
            rodzaju wykonywanej muzyki?
            A ten Lord to z okresu Perfect Strangers hahahahhahahaha
            • vulture <jeb> 28.03.03, 16:43
              <jeb>
              • Gość: nikka Re: <jeb> IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 28.03.03, 16:45
                Też coś!
                O co chodzi???
                • vulture Re: <jeb> 28.03.03, 16:50
                  O nic. Idę pić.
                  • Gość: nikka Re: <jeb> IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 28.03.03, 16:56
                    Powiedziałabym jak sz.p. prezydent stolycy- "spieprzaj dziadu", ale nie będę
                    się wyrażać na forum wink))))))
                    Życzę dobrej zabawy
    • n_eska71 Re: Mylne wyobrażenie... 29.03.03, 00:02
      Człowiek istotą omylną jest.
      Ja, kiedy usłyszałam po raz pierwszy K.Cugowskiego, łudziłam się, że chociaż
      wygląda normalnie. Bardzo się pomyliłam. wink
    • astir Re: Oscar Peterson 29.03.03, 00:21
      Mój największy przekręt wyobraźni: skandynawskie imię i nazwisko które okazało
      się należeć do murzyna. Ale i tak go lubięsmile
      • vulture heh 29.03.03, 07:07
        A jednak sobie przypomniałem, ale to nie był jakiś straszny szok - po prostu
        nie zdawałem sobie przez jakiś czas sprawy, że pierwotny wykonawca i autor "I
        Put A Spell On You", Screamin' Jay Hawkins, był czarny.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka