Dodaj do ulubionych

LUCA HELIOS Beach ---Obzor

IP: *.adsl.inetia.pl 25.11.12, 18:01
Moze ktos byl w tym hotelu---kupilam tam pobyt na 2013 ---Prosze o opinie........
Obserwuj wątek
    • Gość: xxx Re: LUCA Beach -Obzor IP: *.syrion.pl 29.11.12, 19:35
      Lecimy tam w czerwcu z tui. Z dwójką małych dzieci. Jestem ciekawa opinii kogoś kto tam był.
      • Gość: Lenzi Re: LUCA Beach -Obzor IP: *.adsl.inetia.pl 29.11.12, 20:43
        No to sobie poczekamy na opinie .....moze ktos sie odezwie ? A opinie na innych portalach sa podejrzanie pozytywne, ale moze udalo nam sie wybrac przyjazny hotel ????
        • nioma Re: LUCA Beach -Obzor 30.11.12, 11:14
          ja tylko kojarze umiejscowienie, jest w samym środku miasta, tłoczno i głośno.
          nie wiem czy ma prywatna plażę, jak nie to może byc na niej tłok bo schodzą się w tym miejscu ludzie z miasteczka.
          Obok wesołe miasteczko, plac zabaw itp
        • Gość: gosia Re: LUCA Beach -Obzor IP: *.is.net.pl 30.11.12, 20:53
          Zdecydowanie dobry wybór. Byliśmy tam ze znajomymi i na 2013 mamy już zarezerwowany pobyt ponownie. Świetna lokalizacja, gustownie urządzone, wspaniałe jedzenie, obsługa bardzo przychylna. Spędziliśmy wspaniałe wakacje. Ze względu na przemiłych animatorów polecam szczególnie dla rodzin z dziećmi. Nie ma się do czego przyczepić. Będziecie na pewno zadowoleni. Ja już tęsknię za aerobikiem w basenie. Mój syn niejadek za hotelowymi restauracjami. Córka za leżakowaniem przy basenie, a mąż za leniuchowaniem na plaży.
          • Gość: gosia Re: LUCA Beach -Obzor IP: *.is.net.pl 30.11.12, 21:10
            ps.: W aktualnym katalogu na 2013 nie zgadza się pierwsze zdjęcie hotelu. Nam to nie przeszkadza, bo byliśmy i wiemy jak wszystko wygląda. Bardzo nam się podobały i budynki i hol i otoczenie. Jednak jest to zupełnie co innego! Na stronie tui pierwsze zdjęcie jest to samo co w katalogu tzn.błędne, a następne się zgadzają. Myślę, że to poważny błąd. Ktoś kto tam jeszcze nie był może czuć się oszukany. Budynki są tak jak w opisie w kształcie piramid 3 - 4-ro piętrowe, nie ma palm i basen ma inny kształt. Jest bar przy basenie ( można napić się nie wychodząc z wody), ale jest on mniejszy niż na zdjęciu i jeden, a na zdjęciu widać dwa.
            • Gość: Lenzi Re: LUCA Beach -Obzor IP: 213.241.1.* 01.12.12, 16:48
              Bardzo dziekuje za fajne wiadomosci....Ciesze sie ze tam jest tak przyjemnie.Nam zalezy wlasciwie na odpoczynku i totalnym lenistwie ...to mysle ze jest do zrobienia.Jezeli chodzi o to 1 zdjecie to sama doszlam do tego ze to nie ten hotel ,ale wcale mnie to nie zniechecilo/chociaz palmy uwielbiam/. Jeszvcze tylko 6 miesiecy........Juz tesknie za tym miejscem... Bardzo dziekuje za odzew!!!!! Pozdrawiam i oby do wyjazdu !!!!!
          • mario-w Re: LUCA Beach -Obzor 11.12.12, 22:17
            Witam. Mam kilka pytań odnośnie wypoczynku w Luca Beach. Mianowicie czy jest "walka" rankiem o leżaki przy basenie, czy raczej nie ma z tym problemu. Ponadto jak wygląda opcja ALL tzn. czy dzieciaki będą miały co sobie wybrać, czy jest dużo owoców, czy są lody, jakie alkohole serwują, czy po godz. 18.00 można tylko i wyłącznie zamawiać napoje i trunki w irisch pubie na plaży czy też w bufetach hotelowych. Czy w irisch pubie w ciągu dnia są darmowe napoje czy też dopiero po 18.00, jak sprawuje się klima w pokojach i czy animacje dla dzieci są w j. polskim. Ponadto jakie są koszta leżaków i parasoli na plaży. Pozdrawiam.
            • Gość: gosia Re: LUCA Beach -Obzor IP: *.is.net.pl 25.12.12, 09:59
              Witam i postaram się odpowiedzieć. O leżaki przy basenie nie ma "walki". Idąc na śniadanie kładliśmy ręcznik i tak sobie leżał cały dzień. Jest tak blisko plaża, że goście hotelowi rozchodzą się trochę przy basenie, trochę na piaseczek. Opcja ALL: dzieciaki mają co jeść ( mój 10 letni syn jest strasznie wybredny, a tam wstawał o 8-mej, gdy my jeszcze smacznie spali, sam się ubierał i biegł na śniadanie, około 9.30 zaliczał śniadanie razem z nami i to samo z obiadem i kolacją: miałam wrażenie, że większość czasu spędził w stołówce: po powrocie zapytany co mu się najbardziej podobało na wakacjach twierdził z wielkim entuzjazmem, że jedzonko). Mamy wybór w owocach, warzywach, słodkim, a lody są przy obiedzie w lodówce 4 smaki do samodzielnego nakładania (gdy któryś smak się kończy wymieniany jest na inny). Napoje są dostępne cały czas w restauracjach, w holu, przy basenie (te alkoholowe również). Cały czas jest dostęp do maszynek z colą, fantą itp, kawą, herbatą. W recepcji można dostać dużą butelkę mineralnej do pokoju. Irish Pub otwierany po 18-stej to nastrojowa knajpka na parterze hotelu z romantycznym ogródkiem od strony plaży. Tu można u barmana zamawiać drinki według własnych kompozycji lub z karty (wybór alkoholi jest duży). Nie ma na plaży hotelowego punktu wydawania picia. Jest zewnętrzny bar plażowy, w którym można sobie coś kupić ( z uwagi na bliskość hotelowych atrakcji nie korzystaliśmy z niego). Leżaki i parasole na plaży nie pamiętam ile kosztowały, ale była to opłata standardowa stosowana również przez inne hotele. My mieliśmy swój parasol i kocyk, więc nie korzystaliśmy. Klimatyzacja w pokoju działała bez zarzutu obsługiwaliśmy ją pilotem. Byłam pod wrażeniem staranności pań sprzątających, które dodatkowo były bardzo miłe. Jeśli chodzi o język to niestety nie było możliwości porozumiewania się po polsku. Animatorzy wszystkie zabawy prowadzili równocześnie po angielsku, niemiecku, francusku i rosyjsku. Były to na tyle proste zabawy (zabawiali również dorosłych), że choć nie władamy żadnym z tych języków (wstyd się przyznać) to bawiliśmy się jak dzieci. Młodsze dzieciaki mieli na trawie koło basenu rozkładane małe stoliki, krzesełka i odchodziło tam malowanie, tworzenie masek piratów itp. Życzę udanego urlopu.
              • Gość: gośc Re: LUCA Beach -Obzor IP: *.adsl.inetia.pl 26.12.12, 11:33
                "O leżaki przy basenie nie ma "walki". Idąc na śniadanie kładliśmy ręcznik i tak sobie leżał cały dzień."
                - Tak własnie nie powinno być . Codziennie ci sami ludzie mieli pozajmowane te same leżaki bo już w nocy zajmowali a inni nie mieli szans na leżak. Niektóre leżaki to były zajęte w ten sposób cały dzień a nikogo przy nich nie widziałem. My z dwojgiem małych dzieci musieliśmy mieć rzeczy na trawie...
                • Gość: Lenzi Re: LUCA Beach -Obzor IP: *.adsl.inetia.pl 26.12.12, 19:32
                  poprostu bierze sie taki bezpanski reczniczek i kladzieie na trawce......A widzialam w bulgarii tez obsluge hotelu ktora sama zbierala takie reczniki i kladla do odbioru kolo baru hotelowego. Albo ktos korzysta albo nie.......
                  • Gość: gość Re: LUCA Beach -Obzor IP: *.adsl.inetia.pl 26.12.12, 21:58
                    i prawidłowo :)
                    • Gość: megg Re: LUCA Beach -Obzor IP: *.adsl.inetia.pl 01.01.13, 09:01
                      Czy między głównymi posiłkami są jakieś przekąski (pizza,frytki itp)?
                    • Gość: Lenzi Re: LUCA Beach -Obzor IP: *.adsl.inetia.pl 01.01.13, 11:38
                      Przekaski sa w kazdym hotelu w all. male czasem wieksze ale glodnym sie nie jest......Ja jade tam nawet wtedy kiedy by tych przekasek nie bylo ......
      • Gość: lue Re: LUCA Beach -Obzor IP: *.adsl.inetia.pl 05.05.13, 17:54
        Wylot 31 maja tuz, tuz ....... czy ktos tam byl ????? A moze ktos leci z Katowic ?? Opini malo ..... Pogoda ma byc a reszte sie dopracuje...
    • Gość: Lenzi Re: LUCA Beach -Obzor IP: *.adsl.inetia.pl 26.02.13, 18:08
      Zauwazylam na forum ten watek z noclegami w Bialej i powiem ze chetnie zagladne do tego miejsca bo w 2014 chcialabym jechac prywatnie i wynajac cos na miejscu.Jezeli to niedaleko Obzoru to fajnie byloby znalezc cos na nastepne wakacje /zawsze latamy z biurem podrozy /Najwyzszy czas posmakowac samodzielnego wyjazdu.... Milych wakacji zycze !!!! Oby do czerwca !!!!
    • Gość: Lenzi Re: LUCA Helios Beach ---Obzor IP: *.adsl.inetia.pl 29.03.13, 18:09
      Jedzie ktos do tego hotelu ,a moze ktos tam juz byl ????
      • Gość: Sisi Re: LUCA Helios Beach ---Obzor IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.05.13, 09:24
        Hej my z mężem lecimy z Wawy 31.05.2013 może zgramy jakąś fajna ekipę do wypadów na miasto. I oczywiscie na babskie :-) zakupy.
        Pozdrawiam i czekam na odzew :-).
        • Gość: Lenzi Re: LUCA Helios Beach ---Obzor IP: *.adsl.inetia.pl 22.05.13, 21:19
          No to 31 lecimy.... Napewno nam sie uda stworzyc fajna grupe znajomych z Polski /tradycyjnie jak co rok mozna spotkac milych rodakow/ Katowice 31.05 maja start o 7 rano /oj nie wyspimy sie/ Do zobaczenia !!!!Milych wczasow !!!!
          • rud.a30 Re: LUCA Helios Beach ---Obzor 03.06.13, 11:07
            ..no to Lenzi juz w hotelu Lukas w Bułgarii...my za tydień we czwartek!
            • Gość: Lenzi Re: LUCA Helios Beach ---Obzor IP: *.adsl.inetia.pl 18.06.13, 17:42
              14.06.13 wrocilam i teraz juz wszystko wiem. BYLO CUDOWNIE !!!!!!
              • Gość: mała Re: LUCA Helios Beach ---Obzor IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 16.01.14, 21:32
                Wybieramy się na wczasy w 2014 w sierpniu z biura Tui wersja ALL, bardzo bym była wdzięczna o informacje na temat tego hotelu , czy są animacje dla dzieci, jakie jest jedzenie czy smaczne ( zależy nam szczególnie na dzieciach czy znajdą coś dla siebie wiek dzieci od ( 2,5-15 lat). Plaża czysta? Czy byli Państwo zadowoleni z wypoczynku. Pierwszy raz wybieramy się na takie wczasy więc będzie mi miło jeżeli dostane od Państwa jakieś wskazówki.
                • Gość: Lenzi Re: LUCA Helios Beach ---Obzor IP: *.ip.netia.com.pl 16.01.14, 21:57
                  Bylismy z Tui na poczatku sezonu /czerwiec 2013/ My bylismy bardzo zadowoleni z hotelu /mieszkalismy na parterze co bylo super bo windy nie ma a poza tym wejscie na basen mielismy pare krokow/Nie wiem co Was interesuje ale jezeli chodzi o dzieci to 2 animatorki/bulgarki/ zajmowaly sie grupa dzieciaczkow /my bylismy bez dzieci/ i widzielismy ze fajnie sie bawia.Otoczenie hotelu fajne basen z brodzikiem/basen na poczatku tez nie gleboki/dzieci szalaly/Plaza na rzut beretem....piaszczysta,czysta/w czerwcu a dalej to nie wiem/Jedzenie wspaniale /zawsze byla 1 zupa krem dla dzieci z ktorej chetnie korzystalismy/Desery,torty,ciasteczka,owoce,lody do oporu. Napoje oryginalne tzn.cola,sprite,fanta, pyszne koktaile owocowe dla dzieci w barze no i spory wybor drinkow ....alkoholi dla doroslych. Oj zazdroszcze WAM ....Byle nie bylo zbyt duzo ludzi bo to wiele psuje..... Sam Obzor tez bardzo przyjazny... Jak cos jeszcze to prosze pytac....
    • Gość: lenzi Re: LUCA Helios Beach ---Obzor IP: *.adsl.inetia.pl 20.06.13, 15:22
      witam !! Zazdroszcze ze to dopiero przed wami. Hotel i cala reszta jest rewelacyjna /uwaga na super mocne drinki / a jedzenie nie do przerobienia ..... A sierpien bardzo szybko nadejdzie .....
      • Gość: mała Re: LUCA Helios Beach ---Obzor IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 20.01.14, 23:08
        Dzięki za odpowiedz, to znaczy , że nie mam się czym martwić. Pierwszy raz jedziemy na takie wczasy więc to dla nas nowość, cieszę się ,że piszesz że jedzenie dobre może zauważyłaś czy były płatki z mlekiem bo to przeważnie jedzą na śniadanie moje dzieciaki, bo miałam już zamiar brać jeszcze coś z Polski , alkoholi z tego co piszesz to tez nie trzeba ze sobą brać.A jak jest z lodami dla dzieciaków i przekąskami? Wiem, że może to głupie o co pytam ale nie mam doświadczenia w tego typu wypoczynkiem. Zawsze jeździliśmy z " tobołami " do kwater więc tam trzeba było wszystko ze sobą zabrać i pakować się skrupulatnie aby nie kupować na miejscu.
        Czy są jakieś wieczorkiem animacje dla dorosłych, imprezy itp ? Nie jesteśmy zbyt wymagający więc pewnie będzie się nam podobało, a ja odpocznę od przygotowywania posiłków. Co moźna pozwiedzać w tej okolicy ? Bardzo dziękuję ci za odpowiedź . Pozdrawiam.
        • Gość: Lenzi Re: LUCA Helios Beach ---Obzor IP: *.ip.netia.com.pl 21.01.14, 11:00
          Do mała ---
          • Gość: sisi Re: LUCA Helios Beach ---Obzor IP: *.ibd.gtsenergis.pl 21.01.14, 12:48
            Hej wszystko co napisane o hotelu to prawda. Buziaki od Sylwii i Adama
            • Gość: Lenzi Re: LUCA Helios Beach ---Obzor IP: *.ip.netia.com.pl 21.01.14, 17:04
              Sissi, ale ten swiat maly, ha ha znajomi z wczasow sie odnajduja na forum !!!!! Ale ze bylo superrr to milo sie do tego wraca .Mam nadzieje ze na Rodos tez poznamy super zaloge HA HA !!!! Serdecznie pozdrawiamy S i A !!!!!! A wy gdzie sie wybieracie ?
              • Gość: mala Re: LUCA Helios Beach ---Obzor IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 21.01.14, 21:17
                Dzięki, fajnie, że odpisałaś. Z tego co piszesz to nie mam się czym martwić,teraz biorę wszystko na luz, na pewno będzie fajnie, a ekipą to się nie przejmuje bo jedzie z nami cała "gromada" przyjaciele od lat i w tym względzie na pewno nie będziemy się nudzić. Tak już się nie mogę doczekać lata , zasłużony wypoczynek. Jak mi coś jeszcze wpadnie do głowy to napisze. A wy jechaliście samochodem czy samolotem?
                • Gość: Lenzi Re: LUCA Helios Beach ---Obzor IP: *.adsl.inetia.pl 22.01.14, 15:51
                  Bylismy 2 tyg.w czerwcu - samolotem oczywiscie- bo po co sie meczyc tyle godzin kiedy za godzinke z hakiem jestes na miejscu /lotnisko Burgas/ bylismy z Tui .....MILEGO .....
              • Gość: sisi Re: LUCA Helios Beach ---Obzor IP: *.ibd.gtsenergis.pl 22.01.14, 15:23
                Hej my ponownie do LUCA Helios Beach w czerwcu he he he
                • Gość: Lenzi Re: LUCA Helios Beach ---Obzor IP: *.adsl.inetia.pl 22.01.14, 15:56
                  do sisi -
                  • justinca Re: LUCA Helios Beach ---Obzor 13.02.14, 19:49
                    Witam, czy ktoś wybiera się do tego hotelu w czerwcu (z Gdańska) ?
                    Pozdrawiam
                • Gość: gość Re: LUCA Helios Beach ---Obzor IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.02.15, 08:51
                  My też w czerwcu będziemy,wylot z Katowic 24 tego :-)
                  • Gość: Lenzi Re: LUCA Helios Beach ---Obzor IP: *.adsl.inetia.pl 10.02.15, 19:31
                    Wszystko sie zgadza tylko popatrz na daty--
                  • Gość: jodla01 Re: LUCA Helios Beach ---Obzor IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.15, 18:42
                    Ja będę do 27 czerwca jadę samochodem to pewnie się zobaczymy
    • Gość: sisi Re: LUCA Helios Beach ---Obzor IP: *.ibd.gtsenergis.pl 14.02.14, 11:27
      Hej my lecimy z Wawy 6 czerwca. Bylismy w ub. roku. Było fantastycznie.
      Pozdrawiam
      • justinca Re: LUCA Helios Beach ---Obzor 14.02.14, 12:09
        do <sisi> i <zuzanna> Czy lecicie z TUI czy z innego biura ?? <sisi> Czy transfer do hotelu rzeczywiście trwa 90 min - tak jak w informatorach ? Czy wieczorkiem można gdzieś "wyskoczyć i rozerwać się" poza hotelem ?
        Nie możemy się zdecydować czy Luca Helios Beach czy Victoria Palace :-(
        • justinca Re: LUCA Helios Beach ---Obzor 14.02.14, 12:57
          i jeszcze jedno pytanko do <sisi> czy godziny lotów, które w tej chwili podane są na stronie TUI są rzeczywistymi wylotami ? w przypadku Warszawy wylot g. 11.00 - Warna 13.00, powrót wylot Warna 16.00 - W-wa 19.00 ?

Pozdrawiam :-)
          • Gość: lue Re: LUCA Helios Beach ---Obzor IP: *.adsl.inetia.pl 14.02.14, 17:00
            A co za lot do Warny my bylismy w 2013 r.w LUCA z TUI i ladowalismy w Burgas /transfer ponad 60 min/....Wictoria Palace w SB to kolos -kolchoz/tlumy ludzi/ ale hotel prezentuje sie ladnie /polecam jezeli chcecie imprezowac nocami bo SB to jedna impra/Natomiast Luca to super hotel zdecydowanie spokojniejszy ale rozrywek nie brakowalo/nie daleko jest tez duza dyskteka/ Ja wole Luca ale to zalezy od preferencji ....Luca -kameralnie i czasami spokojnie...Victoria -Tlum ludzi , wrzawa ,i ogromny teren pelen turystow......?????
            • justinca Re: LUCA Helios Beach ---Obzor 14.02.14, 18:54
              Widocznie nie są to loty ostateczne, na stronie TUI zachodzą w tej kwestii zmiany, teraz Warszawa jest do Burgas ale tylko "do" powrotu nie ma (w ciągu dnia była info o Warnie) a teraz Gdańsk leci do Warny.
              Pytałam o godziny lotów bo zastanawiam się na ile są "stałe" i co roku się ich trzymają, ponieważ Itaka 2 lata temu na ostatnią chwilę tak nam godziny zmieniła, że byliśmy dobę "w plecy" :-(

Pozdrawiam
              • Gość: Lue Re: LUCA Helios Beach ---Obzor IP: *.adsl.inetia.pl 14.02.14, 19:38
                Godziny lotow sprawdza sie na 2 dni przed wyjazdem .....tak zawsze mam w swoim biurze ...nie ma co sugerowac sie godzinami ktore teraz sa wystawione /na lato/ .....
                • justinca Re: LUCA Helios Beach ---Obzor 14.02.14, 19:47
                  niekoniecznie ;-) bywało tak, że godziny lotów, które były podane przy rezerwacji potwierdziły się w późniejszym terminie :-) dlatego pytam jak to jest w przypadku TUI bo z nimi nie miałam jeszcze przyjemności podróżować :-) ale zgadzam się z tym, że na 2 dni przed wylotem jest ostateczna wersja (choć też nie zawsze wiarygodna) ... ot życie ;-)
                  • Gość: lui Re: LUCA Helios Beach ---Obzor IP: *.adsl.inetia.pl 14.02.14, 21:03
                    To prosze sie zdecydowac czy potrzebna jest porada i doswiadczenia z podrozy do Bulgarii czy NIE ........Po co glowe zawracac jak sie wszystko wie ...../podobno/POWODZENIA !!!!!!
                    • justinca Re: LUCA Helios Beach ---Obzor 14.02.14, 21:11
                      Jeśli komuś głowę zawróciłam i zajęłam cenny czas to przepraszam, napisałam, że z TUI nie mam doświadczenia a może jest to jedno z takich biur, które zamieszczając w lutym informację godzinową o lotach - potwierdza ją i są to loty rzeczywiste w czerwcu (w tym sensie było moje zapytanie).

Pozdrawiam
    • zuzanka554 Re: Luca Helios Beach ---Obzor 07.03.14, 07:52
      Witam!
      Podbijam temat.
      Wylot czerwiec 2014 "Itaka"
      • Gość: Lenzi Re: Luca Helios Beach ---Obzor IP: *.adsl.inetia.pl 07.03.14, 16:37
        Zuzanka ....a co cie interesuje i ciekawi ????
        • Gość: rr Re: Luca Helios Beach ---Obzor IP: *.static.szczecinek.net.pl 09.03.14, 22:41
          Witam. Lecimy w lipcu z małym rocznym dzieckiem. Mam pytanie, czy można tam kupić słoiczki dla dzieci i pampersy? Gdzie w Obzorze?
          • Gość: Lenzi Re: Luca Helios Beach ---Obzor IP: *.adsl.inetia.pl 10.03.14, 15:47
            Kupisz takie rzeczy w markecie nie daleko hotelu .... Fajna miescinka ,fajne sklepy ,ladne ciuszki,torebki itp...a dla dzieci kupisz rzeczy m.in. w tym markecie w ktorym jest wszystko...
    • zuzanka554 Re: Luca Helios Beach ---Obzor 15.03.14, 16:07
      Witam!
      Interesuje mnie przydział pokoju w hotelu na jakiej zasadzie się odbywa.Czy jest duża dopłata za pokój z widokiem na basen lub morze (nadmieniam iż lecimy 2 osoby).Jak długo trwa transfer z lotniska i również jak to wygląda.Poza tym wszystko ocenimy na miejscu i myślę że będzie cudownie i naprawdę odpoczniemy i oderwiemy się od szarej rzeczywistości.
      Pozdrawiam!
      • Gość: Lenzi Re: Luca Helios Beach ---Obzor IP: *.adsl.inetia.pl 15.03.14, 19:16
        Pokoj masz przydzielony w rezerwacji /my mielismy na strone miejscowosci i dobrze bo bylo cichutko i spokojnie/ Transfer ok 60 min calkiem przyjemny z pieknymi widokami /oprocz poboczy drog ktore sa okropnie zaniedbane/ Oj oderwac sie od rzeczywistosci ....to tam sie mooooznaaa !!!!Milego !!!!
        • Gość: Gosc Re: Luca Helios Beach ---Obzor IP: *.adsl.inetia.pl 28.04.14, 20:44
          Kto jedzie w czerwcu 2014 ???
          • edyta_32 Re: Luca Helios Beach ---Obzor 07.05.14, 13:52
            My 2 os dorosłe + syn 1 ,4 + córka 5 lat. Mielismy leciec na Krete, ale chyba właśnie zmienie jeszcze w tym roku na Bułgarie. Chyba lipiec bedzie dla nich tu łagodniejszy :-)
            Czy w tym hotelu lub w pobliżu są jakies zjeżdżalnie ? bo 2 tyg tylko w piasku to troszke mało lub w samym brodziku dla 5 latki :-)
            • Gość: gOGO Re: Luca Helios Beach ---Obzor IP: *.adsl.inetia.pl 07.05.14, 16:12
              Mozna pojechac busem do Slonecznego Brzegu /lub wynajac auto/ -tam jest Park Wodny atrakcji nie brakuje w Obzorze takze .....Troche z takimi malymi dziecmi sie umeczycie .....
              • Gość: rr Re: Luca Helios Beach ---Obzor IP: *.static.szczecinek.net.pl 07.05.14, 21:54
                My tez jedziemy w lipcu (04) z dwójką dzieci 5 lat i 1 rok. Myślicie, że się umęczymy?
                • edyta_32 Re: Luca Helios Beach ---Obzor 08.05.14, 08:00
                  hmmm no nie bardzo wiem czym. własnymi dziećmi? że nie pójde do pracy i spędze wreszcie z nimi czas 24/h na dobę ;-)? nie sądze żeby to było wieksze umeczenie niż podróż 10 godz nad polskie morze z niepewnościa co nas czeka grube polary czy jednak nie :-)
                  • Gość: gosc Re: Luca Helios Beach ---Obzor IP: *.adsl.inetia.pl 31.05.14, 16:42
                    Czas rozpoczac SEZON .....Jedzie KTOS do LUCA .......bez dzieci .....lub z dziecmi.....????
                    • lineker10 Re: Luca Helios Beach ---Obzor 11.06.14, 15:36
                      Jadę z żoną 18 lipca
                      • Gość: Kaja1703 Re: Luca Helios Beach ---Obzor IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.06.14, 09:04
                        Do LINEKER10: ja też z mężem i bratem z jego Rodzinką lecimy 18 lipca. Pewnie się spotkamy
                        • Gość: rr Re: Luca Helios Beach ---Obzor IP: *.static.szczecinek.net.pl 13.06.14, 21:41
                          My lecimy 4 lipca z dwójką dzieci.
                        • Gość: Kaja 1703 Re: Luca Helios Beach ---Obzor IP: *.dynamic.mm.pl 18.06.14, 07:14
                          A skąd wylatujecie,bo my a Krakowa
                  • Gość: GOŚĆ Re: Luca Helios Beach ---Obzor IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.06.14, 08:42
                    JA LECĘ Z MĘŻEM I DZIECKIEM 23 CZERWCA NA 2 TYGODNIE Z ITAKI CZY KTOŚ BĘDZIE TEŻ W TYM TERMINIE?
                    • Gość: Art Re: Luca Helios Beach ---Obzor IP: *.adsl.inetia.pl 24.06.14, 18:43
                      My lecimy 27 czerwca ze Szczecina na 2 tyg, mam nadzieję, że nam dopisze pogoda i będzie udany wypoczynek !
    • Gość: małami Re: LUCA HELIOS Beach ---Obzor IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 26.06.14, 19:56
      Witam wszystkich serdecznie.My jedziemy ze znajomymi i dziećmi w 2 połowie sierpnia samochodem. Bardzo byłabym wdzięczna o opinie o hotelu, tych którzy będą wcześniej. Nigdy nie korzystaliśmy z wypoczynku w hotelu, więc będę wdzięczna za wszystkie rady, i opinie. Z tego co czytam z opinii z poprzednich lat to wszyscy są raczej zadowoleni ale jak jest w tym roku czy coś się nie pogorszyło ? Czy brać coś ze sobą, jakieś jedzenie( jedziemy na wersje ALL) dla dzieci moje to są trochę wybredne, śniadanie to parówki, drzemy , nullella, naleśniki itp. jak większość chyba dzieci w wieku 4,5 lat. Czy są tam jakieś rozrywki dla dzieciaków typu plac zabaw, animacje, baby dance. I ogólne wrażenia są bardzo mile widziane. Jeszcze jedna sprawa dość ważna dla nas czy przy hotelu jest jakiś parking hotelowy dla samochodów, . Bardzo proszę o informacje, będę bardzo wdzięczna, bo jakoś mam "stresa " przed tą podróżą. Dziękuję życzę wszystkim miłego wypoczynku
      • Gość: andzab Re: LUCA HELIOS Beach ---Obzor IP: 87.246.18.* 01.07.14, 10:01
        Akurat jesteśmy hotel spełnienia nasze oczekiwania wi-fi trzeba wykupić 1 dzień. 10 lewa. Tydzień 20 lewa w lobby brak za free. Co mnie zdziwiło nie trzeba się martwić o wolne leżakami zawsze jest wolne miejsce przy basenie i na plaży. Zrobiło się gorąco bardzo fajna miejscowość.

• Gość: andzab Re: LUCA HELIOS Beach ---Obzor IP: *.nesebar-lan.net 01.07.14, 16:04
          Miejsc parkingowych około 40 widzę 10 polskich samochodów parkować tylko tam gdzie można bo zaraz go zholuja. Dziś zabierano jeden polski samochodów bo stanoł na zakazie nie daleko hotelu bo brakowało miejsc.
          Animacje dla dzieci są ale nie będę oceniał. Dla dorosłych słabe tylko wołają na Boka (kule) i siatkówke. Jedzenie wszystko jest, no naleśników nie było nuttela biała i ciemna. All wszyscy tu mają.
          • Gość: andzab Re: LUCA HELIOS Beach ---Obzor IP: *.nesebar-lan.net 01.07.14, 16:13
            Jeszcze jedna rada z opcji polak wszystko. potrafi jak zostawiam syna a żeby miał prąd blokadę idzie obejść wkładam prawo jazdy bo otwieranie drzwi jest za pomocą karty.
            • Gość: małami Re: LUCA HELIOS Beach ---Obzor IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 01.07.14, 21:13
              dzięki za informacje, czyli rozumiem, że jest w fajnie. My nie jesteśmy wymagający zresztą nie byliśmy jeszcze na takich wakacjach zawsze jeździmy na kwatery więc nie mamy porównania. O co chodzi z tym prądem bo nie za bardzo rozumiem
              • Gość: andzab Re: LUCA HELIOS Beach ---Obzor IP: *.bgwan.com 02.07.14, 08:46
                Do pokoju dostajesz kartę taką jak do bankomatu jak wejdziesz wsadzasz ja do kieszenie przy drzwiach żeby, w pokoju był prąd jak wychodzisz zabierasz robią tak żeby klimatyzację cały czas nie włączać. W irish pubie dalej szaleją na całego. Jak chcesz więcej spokóju to lepszy budynek A.
                • Gość: małami Re: LUCA HELIOS Beach ---Obzor IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 02.07.14, 10:16
                  dzięki za cenne rady. A pokoje dość fajne ,czyste i przyjemne? Miłego pobytu!!!
                  • Gość: lineker Re: LUCA HELIOS Beach ---Obzor IP: *.dynamic.mm.pl 15.07.14, 05:41
                    proszę o udzielenie info na temat sejfu .Czy jest w pokoju i jaka jest cena za tydzień.Z góry dziękuje.
                    • Gość: Lenzi Re: LUCA HELIOS Beach ---Obzor IP: *.adsl.inetia.pl 16.07.14, 17:38
                      W opisie hotelu na stronie biura zawarte sa te info..... Byly pokoje z sejfami w 2013 roku ....Tydzien to jak mgnienie OKA ......za malo ....na Luca ....
          • Gość: Lue Re: LUCA HELIOS Beach ---Obzor IP: 62.233.160.* 01.07.14, 18:32
            Dla doroslych ?? Przejdzcie sie wieczor do Irish Pub tam co wieczor byly niezle balety ,lacznie z tancami na barze. Zabawa byla szalona w 2013 roku, a w tym ?? ...to zalezy od Ludzi poprostu ....A chetnych do zabawy nigdy nam nie brakowalo ....Milego pobytu !!!!
            • Gość: Mati Re: LUCA HELIOS Beach ---Obzor IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.14, 21:46
              Zgadzam sie imprezy konkret. Na dicho dziewczyny niektore robia cuda. I lepiej niech uwazaja na drinki.
              • Gość: Arek Re: LUCA HELIOS Beach ---Obzor IP: *.radomsko.vectranet.pl 13.07.14, 12:55
                Proszę o info na temat ręczników plażowych, czy trzeba mieć swoje ?
                • Gość: Lenzi Re: LUCA HELIOS Beach ---Obzor IP: *.adsl.inetia.pl 13.07.14, 19:02
                  Reczniki plazowe dostajesz przy basenie /otrzymujesz kartoniki na wymiane recznikow/ Ja zawsze wszedzie woze reczniki plazowe ale kazdy robi co chce. W Luca sa reczniki plazowe.....I jest ogolnie super ......no chyba ze traficie na tlumy wczasowiczow... MILEGO !!!!
                  • Gość: Aneta Re: LUCA HELIOS Beach ---Obzor IP: *.radomsko.vectranet.pl 22.07.14, 20:45
                    Jaką walutę zabrać ze sobą, czy dawać napiwki, jeśli tak to ile ???
                    • Gość: Lui Re: LUCA HELIOS Beach ---Obzor IP: *.adsl.inetia.pl 23.07.14, 17:31
                      Euro najlepiej.....w pokoju dla obslugi dalam 2 razy po 5 eu .....a w barze dobrze miec 1 ,2 eu lub w reke barmanowi ...my 10 eu /jeden raz / ....kazdy daje jak i ile chce taka ....zasada !!!
                      • Gość: ohrana Pawel Re: LUCA HELIOS Beach ---Obzor IP: 193.109.245.* 27.08.14, 15:46
                        Ludzie !!!
                        Oczywiście że "Tipować"
                        Chcecie być dobrze traktowani, lubiani - dajcie napiwki.
                        Stać Was na takie Wakacje.....to dawajcie napiwki.
                        Tam obsługa, np BAR - zarabia......OMG !!! Nawet nie napiszę....sami się zapytajcie :(
                        Nie żałujcie im :) - Oni naprawdę się starają. ( kto był to wie )

po 5 lev codziennie barmanom.( przeważnie dwóm )
                        ulubienica po 20 lev :)

Ale każdy daje ile chce.
            • Gość: ohrana Pawel Re: LUCA HELIOS Beach ---Obzor IP: 193.109.245.* 27.08.14, 15:09
              oj działo się :)
              W IrishPub tańce na całego :) tańce że hohoho, nazywali nas Polska Mafia :D
              My bylismy 8-22 sierpień 2014.
              Pozrówka dla Wszyskich od Pawel ohrana ( Eleny ) z Warszawy.

P.S.
              Jak ktoś będzie niech KONIECZNIE ucałuje ode mnie Elenę i powie ze to od - Pawel ohrana :P
              • Gość: Lui Re: LUCA HELIOS Beach ---Obzor IP: *.adsl.inetia.pl 28.08.14, 17:38
                Polska Mafia .....to my czerwiec 2013 ..../czyli to ich chwyt w serce ...../Ale my tez mielismy fajna grupe /poznana na miejscu/ i Irisch Bar byl co wieczor nasz ...tance na BARZE tez byly ....Jednak mozna porwac w tany ludzi roznych narodowosci .....Polacy to potrafia .... A chce powiedziec ze mlodzi to my juz nie jestesmy ,ale okazalo sie to mala przeszkoda w spedzeniu szalenczych dni i WIECZOROW ....Stefan -barman byl nasz ulubiony i VIKI - animatorka .....Napiwki tez byly niezle ......mysle... A drinki SUPERRRR !!!! Uwielbiam ten HOTEL I OBSLUGE !!!!!
    • Gość: Lue Re: LUCA HELIOS Beach ---Obzor IP: *.adsl.inetia.pl 13.11.14, 21:23
      Troche informacji tuuuu wyzej...
      • Gość: Lue Re: LUCA HELIOS Beach ---Obzor IP: *.adsl.inetia.pl 13.11.14, 21:27
        Parking slaby tzn.przy drodze wzdluz hotelu ale nie bylo problemu .....sa wyrysowane linie i trzeba ich przestrzegac ....
    • bolek-37 Re: LUCA HELIOS Beach ---Obzor 03.05.18, 14:42
      leci ktoś z wawy 2 czerwca ? szukam kompanow do kielich-a haha :)
    • bolek-37 Re: LUCA HELIOS Beach ---Obzor 03.05.18, 17:16
      leci ktoś może 2-go 06. z wawy ?
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka